Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe bácsi!

Ha leszel jelentkezz pls, meg kéne dumálni valami időpontot ami mindenkinek jó és akkor vinném a gépet 22. utána valamikor.
Már majdnem el is felejtettem stricinek olyan volt a szája mint 20 deka parizer a nyári tűző napon.

Várjuk a videót!
0,2? Az hibahatáron belül van.
Tudom tudom! Már vagy 3X vissza akartam vinni. Nem akartam lenyúlni.
Sziasztok!
Tudnátok segíteni féktárcsa csere ügyben?
A rögzítő csavarok, amik a kerékre rögzítik a tárcsát, jó lesz az új tárcsa felrakásához is, vagy pedig szerezzek be másikat, mert csak egyszer használatosak?
A gépkönyv igaz nem írja, hogy kéne új csavarszett, de azért megkérdezem tőletek is, hát ha már csináltatok ilyet.
Köszönöm!
Bocsi mégegszer! Ti is és a másik cég is király mocikat raktatok össze szoval senkit nem akartam megbántani!
Egyébként DZT-Power -nél vettem nem hinném hogy rossz lenne, ha igen van számla. EU közöségen belüli beszerzésel viszont az áfát meg lehet sporolni XD Ami az én esetembe jelentos volt, hogy hogy szerintem akinek van cége tudja.
ddt,

Te... tegnap csináltam egy "új" ZX-10R-t és megelőzött vagy 0.2LE-vel.
De ezért remélem nincs harag!?

Amúgy egy másik ügy. Hogy veled is "összevesszek" kicsit.
Szeretem azt, amiko valakinek nagyon kell valami, elkér több dolgot, mert hirtelen kurvára kibaszottul kell neki és megigéri hogy visszahozza, de aztán mikor neki megoldódik a gondja, akkor már annyira nem érzi azt, hogy kurvára visszahozza....
Ha nem értenéd, akkor elmondom, hogy elvittél vagy 3 váltórudazatot...
zoleeeboy,

Nem igazán értem, mit lehetett ezen félreérteni, hiszen egy héttel ezelött megkérdezted a Power Commander fórumon és egyértelműen válaszoltam rá (3025-ös válasz).

Az, hogy te régen megkérdezted mennyi egy PCIII+beállítás, amire adtam egy árat, majd utána németbe vettél egyet, majd megkérdezed, hogy csak a beállítás mennyibe kerül, amire egyértelmű vélaszt adtam neked irásban.... majd ezt az egészet elfelejted és úgy irod ide le, hogy mi "rablók" vagyunk a 75000HUF-ós órabérünkkel...
Bele se merek gondolni, hogy ez esetleg nem szándékos volt-e...

Amúgy én is tudom neked ajánlani a 25.000HUF-os PropTech-es beállítást, beszereléseket, stb.. Ok olcsóbban dolgoznak és hát azért mert valami olcsóbb, attól nem biztos hogy szarabb.

Amúgy mást nem irnék le, mert minek mondjam el előre, hogy milyen buktatókba futtok bele, amikor a PC nem fogja látni az IM-et és kéne hozzá egy Dynojet programozó esetleg, meg mondjuk a a gyorsváltó program nem látja a PC-t, stb....
Szia!

Gyári ,Brembo Ebc
Ago! bocsi valamit nagyon félre értettem vagy értettuk egymást! Kértem anno árajánlatot Tőled pcIII ra stb stb... 79.000 lett volna irtad a nálatok vásárolt pc beszerelése ingyenes beállítása 40.000 az igy 120.000. Kint voltam németbe és sikerult nagyon jo áron hozzá jutnom aztan haza jottem és telon hivtalak hogy mennyi a bszerelése lehet hogy én magyaráztam hülyén :D akkor 120.000 at mondtál szerintem arra gondoltál hogy pct is ti adjátok én meg csak szerelésre gondoltam :D
Remélem nincs harag nem akartam rontani az üzleti érdekeiteket, csak ez egy fórum megosztják egymással az emberek a tapasztalataikat. Igazábol ha már bele feccoltam a vasba egy csomo pénzt akkor azon vagyok hogy a legjobban működjön az ami bele rakok, viszont elég messze lakok pestol és sokba van a szállítás is ezért nem kevésbe ezért is voltam kiváncsi a véleményekre , hogy is mondják "olcsó húsnak híg a leve"...
A 3025-nél egyértelmű választ adsz. Esetleg a 3032-est lehet félreérteni ha azt hiszi azt neki írtad.
link
naná olvasom és remélem így lesz tuti király várjuk a videjót
na ezért mondtam hogy költsd gumira.....inkább..pécékilenc,meg kisimit meg négytérkép..ilyenek nekem is vannak ...van egy börzsöny,,egy budapest ,,magyarország,,meg talán kroácia..csajom kisimít..pészméker má rég kéne..
de a 93%-a akik rendelkeznek ilyennekkel,ugy fordulnak rá a kanyarra,mint nagyanyám a piacbejáratra..meg megfurkált leömlő 4 akkora baszott anyás csavarral ledugózva,hogy abba raknám mindnek a faszát aki ilyet elkövet.értem én hogy mindenki abból él meg amiből tud..
nekem csak egy baszott gyorsváltó kéne...de már akkor mindegyik :pécé,meg padozás izé belőjük,de ha nem husz fok van hanem harminc akkor gyere megint negyvené,,,ugyanmá....
KÖLTSÉTEK GUMIRA!egyik komondor se gyorsit annyit mint a gumibizalom.lehet biztonságosabbá teszi a kiélezett helyzetet de akinek biztonság kell...otta sakkszakkör..vagy van modellezés is...macsók.
ja...!Magdi anyus télleg meghalt?
zoleeboy,

Elküldenéd nekem, hogy hol irtam neked azt, hogy 120.000HUF egy PCIII, gyorsváltó és gyújtásmodul beszerelése és programozása?!
Mert itt valami igen csak nem kerek...
az év képe :
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=160395054022234&set=a.13296
0750098998.21420.100001552200623&type=1&theater
Holnap kinn leszek én is, beszélgetek a BRÓ-val egy kicsit aztán ha nagyon ragaszkodnak a szarságukhoz akkor jön a B verzió.
Szívesen segítek ha tudok Azt viszont nem néztem mióta van fenn a hírdetés bocsesz .

Ezt is megpróbálhatod ki tudja hátha sikerül valamilyen cuccot beszerzni
http://www.jofogas.hu/fejer/Ka...
na faszakalács kíváncsian várom a fejleményeket kimennék én is holnap de nincs mivel,nincs még pesten a motorom

az egész motor készen van....ma volt telózás,,fék ..inditókapcsoló egyéb baszások..ellenben a teló..hát,,nem rám van méretezve igy elállitgattam mint cigánygyerek stricikanegérköveslajos száját a dizsiben.remélem ezt a tulaj nem olvassa
holnap nyilt nap....feltöltöttem a kamera akksijait végre először 1000..ez lesz a címe bénázásomnak
az tényleg jó
költsd gumira...ne páverkomondorra
bent van mán a teló a gépbe?
hivj fel...olyan hogy nincs megoldás ....na olyannal még nem futottam össze
Galfer.