Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Go ez fasza, pedig nem szeretem az ilyen ritmusokat
Látom nem is laksz olyan "messze" ha összeáll a gépem összefuthatnánk valahol a balcsi környékén.
A srác megmondja a frankót , .
http://www.youtube.com/watch?v....
Úgy látom neked nagyon bejön ez az angol fék
E.B.C. ebc@fekexpressz.hu
Sziasztok, fék betét csere elöl és olaj olajszűrő csere.Árban mire készüljek és tudtok-e ajánlani valakit pest környékén vagy pesten.Köszi
Na majd akkor Írd le pár sorba, hogy sikerült.
szerdán nyilt nap pénteken verseny..ha csika nem lesz készen ..akor telók nélkül megyek dukko most nem lesz rajta.marad a pávertép és gyorskötöző.ellenben technikailag csillagos 6 os
Szerintem ki tudod olvasni. Hibakódokat a neten megtalálod. Csak meg kell nézni, hogy hogyan lehet kiolvasni. Hondánál mondjuk rövid és hosszú villogások vannak. És ezeknek van egy értékük és az dobja majd ki a hiba forrását.
most kapcsolok. Te még voltál katona (HTK-zni)
Az lesz

Neked, a tízes mikor lesz harcra kész?
nemtudtam hogy ennyire naprakész csávó vagy...hagyd ezt a kawásokra ha nem akarsz egy uj ECU-t is ráhátékázni az eladóra
Most miért, ettől is megszűnik világítani.

Azért kérdeztem, mert autókhoz pl van OBD II-es készülék meg hibakódlistám. Gondoltam van Motorokhoz is hasonló

De akkor én kérek elnézést
de..végy egy nagycsavarhuzót és illeszd pontosan az FI lámpára..amikor ez megvan akkor bassz kalapáccsal a csavarhuzó végére..
ökkör...
Akkor olcsóbb lesz, mert válság van. Még egy kérdés az FI világítás miatt ECU-t nem lehet házilag kiolvasni valahogy, vagy nem érdemes?
olllyyan mindegy.
ved meg ddt től a szétbarkácsolt farokidomot/pályaidom/arra tetszés szerint ragaszthatsz segged puhaságának függvényében ülést /ogre-orange-től/és csinálhatsz rá a csajodnak is ülést hátra.feltéve ha tizesed van..ha hatosod akkor végy egy ilyet és faragd szét a picsába.
Melyiket szeresse a Kawa ezek közül?
oil

10W40 vagy 50?
most egy ilyen tizedes van nálam is minnyá őtözök is azt megkergetem
Akkor jó. Már azt hidtem barkácsolni kell. Szerdán dobd akkor fel postán. Pia sincs elfelejtve
Sziasztok , örülök hogy közétek tartozhatom tegnaptól.
Kawasaki zx-6r ninja tuladonos lettem tegnap.A gép 2005.9. havi. A kereskedésben azt mondták ki lett kötve a power és mindig nyitva, ezért ég menet közben a befecskendező vissza jelző lámpa.Igaz ez? Segitsetek.Köszönöm
Ejjjj zsoel.... Hasonló ülő alkalmatosság kellene az énféle hatosomra is, mert a gyári pihepuha ülés túl kényelmes. Viszont a farokidommal közösülés nekem nem jaó, csak a különölés. Ötlet?
konzol nem...a gomba az egy 10 es csavarral megy fel..kb bárhová
Említettél hozzá valami konzolt. Jó lehet az az enyémhez is?