Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ferrodo sinter grip van az sem rossz.
azért mert fosós vagy és sokat fékezel
én nem tudok arról nyilatkozni de dícsérik az tény
igaza van Crazy nek 8 mert nemkem is annyi kell mivel egyforma a 03-04 a 05-06 al.
thx
Gyakorolni kell
EBC-re gondoltam... Azt sokan dicsérték... az 26e Ft előre, a 8 betét.
én is zok szó nélkül csak ezzel az lenne a baj,hogy gondolj bele milyen hülyén néz ki mikor van egy fasza motor de a hozzá való tudás sehol és én meg nem akarom azt,hogy rajtam röhögjenek a motoros társak mikor mondjuk eljutok valami kanyargós helyre atán csak 30-el merek menni mer fosok. de azért mint mondottam simán kipróbálnám .
igen 8..mert kicsik..fele mint a régidben.42000 a gyári szett előre..én azt használom versenyen is..igaz egy verseny egy szett....
jah... faszért mondtad
Basszus igazam lett, ennek én sem örülök
biztos? Mert az 2000000000 Ft lesz...
ne aggódj én is odaadnám érte a hatost
Bezony bezony 8 db
Pláne
Hát igen azért szívesen kipróbálnám a 10-est is ,hogy érezzem ráérek még .
130 Le
Jó hogy itt vagy Joe, kérdezni akartam. Igaz az hogy ehhez a motorhoz előre 8 fékbetét kell? Mert az előzőhöz a 2002eshez elég volt 4 db.
Ja amúgy Gratula Crazy papa .
Ez igaz 6-os is büntet meg úgy általában mindegyik, csak van ami a kisebb hibákat tolerálják és van amelyik mérges azokért is

Egyébként szerintem utcára, jó a hatos az is 120 LE
hát a faszom tudja... Nem tudom milyen áttétel van rajta.
tegnap el is kapott a gépszij és mihelyst megéreztem hogy van keresnivalóm az 1.helyen,azonnal 2 őt előztem a célegyenesben hogy ne kelljen annyit szarakodni
Akkor mikor a 636-ot vettem elötte is nézegettem mondom ilyenem lesz de mondom elötte megkérdezek egypár hozzá értőt is mi a vélemény és ddt -t megkérdezve és az Ő tanácsára választottam a 636-ot. Az ok az volt ami nyomos volt,hogy ez a dög nem kegyelmez ha elbaszok valamit vagy elkap a gépszíj büntet rendesen míg a 636-os egy kicsit "karcsubb és kezelhetőbb teljesítményt ad" de ez sem szarral gurigázik ha hülye vagyok azért Ő sem szokott válasz nélkül maradni .
Pedig jó is az, csak tudni kéne kerózni, de mindig elveszem a gázt én is

Neked milyen áttételed van? gyári, és ha gyári az mekkora?