Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hej nicket váltottam
Egyszer megnézem én is. Hátha kapok ott sört a Lalitól
rola Tinnye határában van az üvegtiger
Nem kell egyedül innod ráérek én akkor este is haza jönni mikor már kijózanodtam ....................... vagy nem , .
most megint leirom :piliscsaba
Sanyi meg a Lali nem olt ott?

Amúgy hol van ez?
de motorral hozzd ...vagy hozdd/ezt sose tudom...mert akkor egyedül kell meginnom
beszarok onnan fordultam vissza , , , . nem baj legközelebb szólok,hogy megyek de akkor otthon legyél vazzeg lehet viszek egy üveg wisky-t is talán , .
piliscsaba
oszt én honnan tudtam vóna teeee aztán merre 2 km-re .
köszi
minek
Joe!

Küldtem mailt
betóhattad volna a pofázmányod...2 km-re vagyok onnan te buzi
Itten vótam
Ezzel e és asszony pajti is ott volt ,mert Ő a GPS-em , .
Szasztok
csak gyárit raksz be ha rám hallgatol...és lemezekkel rugókkal együtt
Azt hiszem felveszem jövőhónapban veled a kapcsolatot addig meg kérek 1-2 árajánlatot kuplung szettre!
megszűnt
Faszod nincs
Ott van a Böszörményi vagy milyen úton a Mekitől 200méterre
Vagy az már nincs meg?
Na jó, de nem gondoltam hogy bárki meg is jegyzi. Amúgy nyugodtan jöhet bárki. A számítógépes boltban dolgozom és szinte mindig bent vagyok. Kivétel ebédidő.
ott csinálom
Idén mindenféle képen szeretnék kijutni mert a tavalyi év elég szar volt! Meg 1-2 zx kupára is kíváncsi vagyok!
Jóvanmá

Az a nevetséges hogy itt Hajdú-Biharban nincs kawasaki szalon! A legközelebbi is fent van Miskolcon! Pedig egy teljes tavaszi átvizsgálás jó lenne! Meg egy kuplung szett csere,szelephézag állítás stb stb stb! Eszem faszom megáll!
Nagyon szemezek az általad dícsért http://m3.kawasaki-m.hu/ szervízzel hogy leviszem persze előre bejelentkezek majd azt a napot fent elbaszom Pesten amíg a motort átnézik! Vagy megcsinálhatod te is nekem Mondjuk legalább a pénzem is jó helyre menne!
nem gondoltam hogy ennyire hülye vagy csak azt sejtettem hogy elcsipted a kábelt azt nem hogy nem dugtad össze....ne próbálkozz ezekután a dugással ..nem megy ez neked