Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fater...ehhez neked kell jelölni,hogy ne láss.de egyszerűbb ha tényleg találkozunk..lebaszok egy iszonyat hatalmasat...és ha nem dőlsz el akkor iszunk egy sört.ha meg nem akkor szopjálle
Én?
faszom má sorszámot kell osszak..ne kezdd már te is..az ur idejött de eltévesztette az ajtót...ennyi
bejelölsz oszt én maj jól nem jelöllek vissza és máris megszűnik eme orbitális arckönyvproblémád
Miért kell itt száj karatézni nem értem beszélj meg Crazy -vel egy időpontot + címet aztán személyesen kell rendezni mert,így......
Elviselem ezeket a sorokat olyantól aki már babánk is hülye volt4
A fészekbuk,miért adja ki kit ismerhetek,és sajnos te is ott vagy?
Ezt segítsél valahogy,mert ha jelölsz,és én teszek rá akkor is ott marad?Nem tudom miért nem lehet szelektálni!
Azt sem tudom ki vagy,meg semmi közünk egymáshoz,hát ezt kellene
kitakarítani valahogy!
Szeva Strici
Na jó éjt minden szépreményű leendő,és senior valamint volt sportmotorosnak!
kérdezd meg a fészbukot...
előzmény..senkire sem válaszoltam ,igy hát nem érteni ,mitől vetted magadra az előzményt..ha valamit nem tudsz inkább kérdezd meg...akkor csak egy percig tűnsz hülyének..ha nem kérdezed akkor örökre..ha bejelöllek az arckönyvön és te nemjelölsz vissza vagyis nem fogadod az ismeretséget akkor nem fogsz ott látni..na eddig egy sörrel jössz..jöhet a 2 sörös kérdés..
Az egál a döntetlent jelöli!
Te írtál valahová!
Én visszaírtam ugyanazt!
Tehát egál!Főleg úgy,hogy Én is egy barátomnak írtam,és ne vedd magadra!
Ilyen egyszerű.
Áruld már el,ha tudod "Crazy Joe ",hogy baszhatlak ki a a Facebook kit ismerhetek közül?
Segítséged mély tisztelettel venném!Egy öreg aki az apáddal csaknem egyidős!
te nem ittál..mert én igen és nem értem amit irsz....mondjuk nem is érdekel..már csak azt áruld el:mi egál?
te is összeszedhetnéd már magad,hogy ember légy,ne egy futottak még!:))))))))))))))))))))))))))))))
nah. .vegyük ugy hogy be sem jöttél..és akkor nem kell elmenned sem..csak ne legyél itt..egyszerű mint az ék ,nem ?de. na.
amit irtam a biztosítókról szólt.és nem neked..fater...csak ahogy látom gennyesre vered a farkad ha nem tudsz belekötni valakibe.
akarsz róla beszélni? písz
meglett korodra már összeszedhetnéd magad
A szar se nézett volna a nyomasakiba,ha egy elszólás nem az írásom fölött köt ki egy nagyrakástól!Na pá
Te kis Mr.Bean!
de hallod...te mit ... mennyémá kifele innen
Nagy vágány csóka vagy öcsike!
Legközelebb az előzményt ne felejtsd el,és akkor jó magasról szarok a pofádba!
te állsz a legközelebb a szívemhez tündi-bündi
akkora fasz vagy apám....kivételesen nagy.....ki szólt be és hol..?akinek szólt az tudja mit jelentett ,..az egy haveromnak szólt..,te meg beledumálsz olyanba amihez semmi de semmi fingod nincs de ugy érzed hogy muszály belepofáznod..ha legközelebb igy érzed akkor kussolj...mert nem neked szólt..mivel közöm nincs hozzád...na tipli mert felselges a pofatépésed megint.
Azzal társalogj így aki a szívedhez legközelebb áll!
Megint játszod az agyad helyét zsibbadt?
gajdol?mé jó az neked ha neked rossz?
Miért nem tudod megállni,hogy ne szólj be?Ki bántott meg? Senki?
Akkor?