Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estét mindenkinek!
Crazy dobtam egy érdeklődő emailt!Nyugi semmi buzulás
eccer még i.e előtt volt egy motorbalesetem...ugy 1992 ben..na ott kicsit szétesett a bal lábam..csak disznek van fenn..nem sikerül annyira összehangoloni mindig a gázelvétel és a váltás időpontját..kb sose
Rendben, csörgök majd
Csak tudnám miért
OK, köszi, szólj majd, ha elhoztad.
soha nem cseréltem még kormánycsapágyat egyetlen motoromon sem sőt..mást sem..csak váltót vagy 5öt
Na tessék, te ezt sose növöd ki. Nincs annyi kormánycsapágy a világn amenyit te ezzel elbaszol

De csak irigykedek mert nekem nem megy úgy mint neked
lófaszt hideg...csak úgy gyütt keróra-miután lerajzolt 50 métert az aszfaltra
Bedobom akkor az autó csomijába aztán szerdán megnézheted ebédszünetben
Vettem egy még jó Contit, de lehet, hogy megnézném.
ez majd kiderül...de óccsóé ... (kb 50 Eur)
nekem bevált a dunlop (d211) sportmax gp. Menyibe veszed?
elvileg dunlop van a srácnál...de ez slick
Milyet veszel?
holnap menek én is gummáér
tudom, hogy 190-es a tied, de van egy 180-as Avon av60 viperem, még használható pár ezer kilóméterig, ha rá tudod tuszkolni akkor szívesen odaadom.
Ja, a mai menet után láttam azt is, hogy cserés a hátsóm, kilátszanak a fémszálak...
Az egy igazán jó kanyar, csak a fák miatt oda nem süt be a nap, még hidegebb az aszfalt, vagy ami rosszabb nyálkás.

Kellene az a balatonring, az mégiscsak közelben lenne és ott ilyentől nem kell félni
Nem sokat, én mintha a helyszínelőket láttam volna az Orfű tábla előtti dupla lassú kanyarnál állni (ha urán felől megyünk).
Kurvaélet. Gondoltam, hogy kicsit kisüt a nap akkor valaki nem bír majd a vérével és baleset lesz

Mit lehet tudni, mi történt?
Ááá, dehogy kanyarogtam a Mecsekben.
De tényleg, mert valakit elvitt ma a helikopter.
Kezdelek irigyelni. De az aszfalt még hideg szerintem az igazán élvezetes motorozáshoz
Ma mentem egy 70 km-es karikát.
De nekem sincs még meg a másik sajna...
Miért megvennéd?

Itt a jó idő nekem meg még nincs meg az új Te tekertél a hétvégén?
Cool, csak nem látom itt fent az eladó motorod.