Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam is vissza.
írtam mailt
köszönöm h szét szedted. csak megoldom vhogy.
Igen az az imbuszfejes csavar jön ki onnan, és annak a végén van az a kis anya ami a képen is van, abba kap bele ami jár a gombához. De megnéztem pár fajtát és mindegyik ilyen máshogy nem lehet ferakni ezeket.
abban a vastag csavarban van menet? Én úgy emlékszem nincs azért nem tudok csinálni de holnap megnézem jobban. annak a végén volt valami imusz vejű csavar? mert nekem imbusz fej van ott.
Azt szeretjük, ha elég hosszan benne van, mondjuk tövig
Elég hosszan van benne. meg felfekszik amikor a helyén van
Szeva Dáriusz ennyi az egész kiveszem a közepéből a csavart ezt belerakom aztán kész. Itt valaminek kell lennie túl egyszerű valami hibádzik. Mennyit tart az a csavar amit beleraktál,mert így nem tűnik olyan bazira masszívnak .
Bocsi hogy ieddig tartott de nemnagyon voltam itthon. ittvannak a képek a gombáról.
Üdv,

Zx6r 05-06 évjáratra szerelhető komplett kipufogó rendszert keresek (kipuff topicba írtam már, de gondoltam ide is felteszem, ha nem bánjátok : )

Szóba jöhet akra, yoshi, ill. twobrothers-nek nagyon jó dual dobja van erre az évjáratra, de tudtommal leömlőt nem gyárt hozzá.. persze lehet különböző gyártótól a dob és a leömlő..)

ui: esetleg AlexCBR elérhetősége megvan valakinek? rég nem járt erre, de ilyen téren a régi hozzászólások alapján ő nagy segítség volt

mailcímem: tamas kukac ilovebphostel pont com

köszi!

üdv:

T
nyugodtan :)
Na arra nem az van nekem is , .
Oké Strici befogtam nem írok többet ilyeneket , és bocsesz ok .
Kamerára crazy papa,hogy szörnyülködjetek majd milyen bénán nyomom a street-et . .
11.-én küldte türelem! Sajnálom hogy ilyen lassan jönnek most a cuccok!
te mi a gecire vársz ennyire?
Strici tudom várjak de azért meg nézed,hogy a jó ember elküldte-e egyáltalán a cuccot. Rem. nem lesz harag .
Kabbe te, majd felhívlak hajnali 2 kor akkor olcsóbb
ha nem lesz az akkor a pöcsére lépek a fényezőnek és hanyatt lököm
uhh faszák lettek a képek Remélem hogy szép lesz, nem rajtam múlik
Kibaszott szép estét mindenkinek!
Ennél frissebbet a boltban sem kapsz.
Sok sikert kis kurvám, az új gazdáddal sem legyél sohasem szemtelen! .