Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nem.
lábtartókonzolra gondoltam konkrétan
Kicsit pontosíthatnád. A főtengely biztos nem egyezik. De a kormányvégsúly lehet, hogy igen.
Hello,
2006-os 636-nak az alkatrészei megegyeznek a 2006/2007-es 10-es Ninja alkatrészeivel? Esetleg valaki járatos benne? Köszi a segítséget.
Jól nyomja a kis tójó
Ennek sincs csípőprotézise
A tesztnapig meg lesz.
Pályaidomot neki!
Tudom már a könyöködön jön ki, de én is gratulálok az új motorodhoz. Szép fajta
Köszi.
Nagyon Durva. Gratulálok hozzá
mitismondjak:Köszbazmeg
későn hát..tudomén..nem is esek el minden héten.de ha hamarabb rakom akkor sanszos..na most erre készülök..ezért gondoltam ezt.de lehet hogy a gumi lesz a páverkomondor
Mit is mondhatnék
Nézzük,Én a helyedben felhívnám Ágostont és ha Ő nem tud tanácsot adni akkor senki.
Elképzelhető,hogy a 2006-ét bele lehet hekkelni valahogy.....
aztán lehet,hogy nem.Nem tudom,majd Agó megmondja.
De ha pl megoldható akkor 1x meg kell venni 220000-ért+beszerelés,beállítás hekkelés 300000 mire vége.
Nem tudom meg éri e...
Ennyiből kijön 5 új Dunlop kr 108-as hátsó,az meg jobb mint a kipörgés gátló
Egyébként meg úgy gyorsítasz ki mint egy csaj wazz minek neked ilyen kütyü?Néztem egy videjódat 03at mentél nagyon későn rakod rá a gázt
Remélem segítettem
Jani!kőne nekem valami zabolázó a 10be,nem tulzottan hiszem hogy ettől gyorsabb lennék,mindinkább tartok picinykét az 1000 től 6 év 600 után.megszokásból tekergetem rá,aztán baj lehet.Svéddel ugy láttuk nincs Bazzaz 2005 öshöz,csak 2006 tól..Az a kpl kipörgésgátlós váltóelektronikás Bas(Z)z érdekelne.ValAmi ami kiváltja?5let?
Eladó nagyon keveset futott 2008as Zx 10R alkatrészei....
azzzigaz
Nehogymá!
Milyen infód van a lámpáról? Tudni valamit, hogy hol akadt el?
Állítottam, hogy a fényképen a szállításra kész állapot van?
Üdv. Kormánystabilizátor tartokonzollal elado 2003-2005ig re jo. Valamint keresek gyári lábtartokat de csak az also része kell / a csutka része mindkét olalra/ ha valakit érdekel a stabi szoljon,vagy ha van tartoja!
csak nehogy meglepjen..kár lenne érte..én ugy tanutam elejét nemárt összehuzatni hogy ne rugózhasson..
Az azért meglepne. 1. Nem én kötöttem le. 2. Bérczi Jani vagy 4 éve viszi a motorjait és még egyet sem hagyott el. Pedig volt amikor 4-et vitt egy futón.
Vajk: Ha ebben a hónapban nem jönne meg a lámpa visszautalom a pénzt!

Go636: Nálad szintén!