Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lassan válaszolsz.....


néccá
2 km re voltam tőled...láttam hogy kerestél,de nem tudtalak már visszahívni mert egy kedves ismerősöm betegre csörgette az egyik telefonomat ,de majd feladom hirdetésbe hogy."ha elsőre nem tudom felvenni akkor a többi 15 re sem fogom tudni -9 kor meg már nem akartalak visszahíni....
feladatot fogtam..interjúvolok.tegnapra kell?
Hívtalak ma, mint a hajótöröttek.
Kellene egy ilyen, csak tk-s... vagy csak az a része kellene, ami a kesztyűtartóban is elfér... és papirból van...
http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/combo/opel_combo_1.7_di-4549686

árul egy srác itt épp ilyet.ezüstben.kutya blogjában keresd.hegylakók topik.636 os 636 ért...váznyakat nézd át rajta.stunter
Most eszembe jutottak a régi, majdnem 10 évvel ezelőtti egyetemi évek, amikor suli helyett a Cora parkolóban elvitted a VFR-emet, hogy márpedig lehet ezzel egykerekezni, csak én nem tudok, meg szerelted ki a 900RR-ből az első futóművet, és úgy kerekeztél vele
Remélem, jól vagytok, meg üdvözlöm Klárit is!
Sziasztok!

Érdekelne egy ZX6 2003-2006-os évjárat jutányos áron. Lehet enyhén sérült is, vagy külföldi papíros.

Ha tudtok valamit kérlek jelezzétek.

Köszi
B
szasztok

nem tud valaki ULM környékén egy pályát? kimennék nyálatcsorgatni....nomeg
vinnék majd nektek haza slicket dögivel
Ma láttam kawadenit meg a tesóját a zx9-el, csapatták neki. Gondolom a napsütés kicsalta őket.
Most perpill semmi. 2 hét múlva mentem volna egy motorért, de nem megvették?! Keresem a hirdetést oszt sehol semmi.
Tegnap mentem kb 8-9 km-et hát nem nagy táv de bazi jól esett és amire rá jöttem nem kell lenéznem a motorkát tud okozni meglepetéseket nem kicsit .
Mi a helyzet szkráccs milyen gépezeted van most ?
Várok Strici abban nincs hány , .
Szasztok
na meg van csinázva a kuplung is asszem eekészültem
buzik
Pedig fasza, neked ocsin adom
Igazán rendes vagy de köszönöm nem kell.
hé szkráccs nem kell egy jó 6-os
tudok egy eladót
ÚÚ de szépséges az a zxr.
Muja,Go, Vajk! Csak ismételni tudom magam hogy a cuccok úton vannak! Sajnos Muja és Vajk cuccainak az eladójával volt egy kis nézeteltérésem a részletekre nem térek ki mert hosszú lenne leírnom de a lényeg hogy várunk a cuccokra!
egyenlőre a licenc-et meg a nevezést kee kifizetnem
Egy füstszínű bubis plexi jól állna neki!
hát kb így állunk
nincs mit örülök hofgy tudtam segíteni valamit(ha nemis sokat)