Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg lesz bratyó mihelyst feljutok ............ja és kösz.
Köszi ,
Tölts le hozzá K-Lite-ot itt. Ezzel működnie kell! Valószínű a géped nem tudja olvasni a kamerát, ahhoz kell a codec.
Tesokám, ha nem megy, probáld majd meg az én gépemen.
asszem ha csak simán betolod..akko tölt...aztán rányomsz a gombra hosszan...talán akko érzékeli
de van hozzá magyar nyelvű leírás valahun .. megkeresem neked öreg
Amúgy mennyi idő kell neki full töltéshez? attol,hogy bedugom a gépen mint pl: a pendrivet jeleznie kellene nem ?
akko dugjad be usbre azt egy órát kettőt ne basztasd...had tőccsön fel
semmi sőt most már be sem kapcsol csak villan egyet aztán kész
nem látod mint meghajtót sem?
Semmi az usb meg se nyikkan .
van .. asszem bekapcsoló gomb mellett kis tűvel tudod elérni
Olyan is van rajt beszarok.
nyomjá rajta egy resetet...sanszos lefagyott
Vadi új már használtam a fényképezőben is. bedugom abba geci usb-be és semmi bekapcsolom kéken kivilágít kb 5 ms után pirosan villog aztán kikapcsol. A cd-jét ha berakom a gépbe akkor a szöveg helyett csak kockák vannak a setupra rámegyek és egyből error-t ír nem értem .
nekem vot olyan kamerám...denem emléxem h telepítettem vona valamit...memkártya jó?
, .
Nem tudom de én mar ideges vagyok.
ne szégyenlősködjémábazmeg...mit vártál tőlem?öleljelek át?na gyere Tee
Bazzeg, lehet akkor, hogy az én hátsó lámpámat se fogja felismerni a laptop?
ez durva vót joe papa .
Kösz próbáltam de semmi
végre
Vezérlőpult, hardver hozzáadása?
Viszont lenne egy kis problémám remélem tud valaki segíteni. Na szóval van az MD 80-am USB-vel összekötöm a géppel de nem csinál semmit a gyári CD-t berakom rámegyek a Setup-ra de ERRor-t ír és nem telepít semmit. Töltöttem le drivert de úgy sem csinál semmit,. Ha valaki tudna segíteni az legyen oly kedves ne tartsa magában .
Kösz
Strici meg jött a kamera , , , , , , , , . és bocs tényleg.