Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy Ágo...pipercross
hegylakó topic
Ő hol van?
Szerintem kutya kolegától! BMC vagy K&N
Hol lehet sportlégszűrőt kapni?
Cigányok voltak. De Magyarorszarszagon nincs cigánybűnözés...
http://szelesut.hu/news/617/51...
ehez valaki hozzá tud füzni valamit?
Gyári újban tudok 19900ft
Vagy lemez és hegesztő .
szigetelőszalag, cellux...
parafadugó
jól rábasztam :S 98-99es zx6r tankra nem megy rá a 2001es tanksapka... mit csináljak?
dani0112@freemail.hu
Privátban!
Csak érdeklödé képpen kérdezem, Mi az ára?
Ha kell valakinek 2004-es 636 blokk, van eladó, kompletten kábelköteggel, injektorokkal, elektronikával.
Hát nem tudom mi a gebasz Minden jól össze van dugva (szerintem) de azért arra is rálesek majd egyszer! Bizti ment volna ki?
Strici bácsi ha a motor elindul akkor kell,hogy legyen tompított + refi is mert ha jól tudom onnantól,hogy elindul már a generátor adja az áramot a lámpáknak. Ha nem jól tudom akkor bocs de én biztos vagyok benne .
Kösz az infót és én is sok kitartást és erőt kívánok nektek.
Köszönjük az infót...
És kitartást ezekben a nehéz időkben...
Köszönjük az infót! -Nem is tudom mit lehetne írni....
Kedves Motoros barátok !
VITYA #7 forumtársatok motoros balesetével kapcsolatban az alábbi jelentés került hozzám. A motor sebessége nem haladta meg a közúti szabályokban előírt sebességhatárt az ütközés pillanatban ezt álapították meg. A baleset kimenetelében több egyéb tényező is közrejátszott de nem a sebesség miatt következett be. Látási viszonyok megfelelőek voltak.
Sajnos ez már a testvéremet nem hozza vissza , de legalább a találgatásoknak véget vetve tudjátok a lényeget.
köszönet a sok barátnak, ismerősnek a részvétért:))))
Rendben !

Kap maga is !
Apropó: Az akksim elég halálán van ezt tudtam eddig is viszont az attól lehetséges hogy se a tompított se a távolsági nem ég miatta?!Helyzetjelző frankó!
Kép jöhet nekem is!