Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

isteneeem...ez ... áááhh
ez borzalmas...
kúúrva élet bazdmeg ezt nemhiszem el Rip Viktor nyugodj békében
semmiség de ha tudtok küldjetek róla képeket a parragilaci@citromail.hu címre..
rendes tőled
De azt nem értem hogy a kurva anyjába jut eszébe valakinek hogy NE segítsen? Nem gondol bele hogy miatta hal meg valaki?
Amúgy mondtak valamit, lett volna esélye ha valakinek van egy kis esze?
megköszönjük
Részvétem, igaz én nem ismertem személyesen de ha gondoljátok csinálhatok róla egy emlék videót...
részvétem a családnak meg minden ismerősének...
Isten veled Viktor
Részvétem!
Isten Veled Viktor
Gyújtottam egy gyertyát Vitya tiszteletére. Isten Veled!
Nyugodj békében Viktor !
még decemberben terveztük hogy 2011 milyen jó lesz

Részvétem a családnak !
Részvétem minden barátnak, és a családnak... Délután rámcsörgött egy haver, hogy a Viktort el tudom-e érni?! Mert mintha az Ő motorja lenne a nagytétényin összetörve. Mivel nem tudtam elérni kimentem....
Nincs szarabb amikor egy ismerősödet a szemed előtt takarják le. Kressz szerint nem Ő hibázott. Bár a nyomokból itélve nem ment lassan. De nem ez okozta az igazi bajt!
Két sarokra a lakásuktól volt az eset. Szemtanuk szerint, 12 perc alatt ért ki a mentő. A balesettől számitva, odáig senki sem részesitette első segélyben! Senki! Ott állt kb 50 autó feltorlódva, (mindkét irányból) És egy kibaszott köcsög sem mert hozzá nyulni! Csak a fényképezés miatt szálltak ki telefonnal a kezükben. Mert ez ugye szenzáció...
A mentősök próbálták ujraéleszteni 30 percig, de tul sok volt az eltelt idő! A sisak is lerepült róla a csattkor.... pedig rendesen fel volt öltözve.
Amit a zsaruk müveltek az meg hihetetlen! Nem hiszem, hogy egy ilyen esetnél, mikor már az egész család ott zokog a helyszinen. 2 órán keresztül ott6 kell hagyni szerencsétlent vérbefagyva az ut közepén!

R.I.P
Gyújtok egy gyertyát Mr.Ninjáért-tegyétek Ti is.
Isten Veled Vitya
azt hogy beindul e
Sziasztok!

Motorvásárlás előtt állok, melyet megelőzően segítségetek, véleményeteket szeretném kérni.

Új típusú motorra nincs pénzem, ezért egy 1995-ös, ZX6R-t néztem ki. Élőben még nem volt szerencsém a motorhoz, képek alapján eddig pozitív a benyomásom róla, de ugyebár ez nem minden.

Kérdéseim ezen típussal kapcsolatban:

- Mennyire megbízható?
- Milyen az alkatrész ellátottsága, azok mennyire drágák, ha azok?
- Kb. milyen éves fenntartási költséggel bír egy ilyen kaliberű gép?
- Mit kell megnéznem egy ilyen motor vásárlásakor?

Plusz megjegyzéseket, tapasztalatokat stb. is szívesen fogadok a ZX6R-rel kapcsolatban.

Várom a válaszotok!

Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!

Üdv.:
Ghost
neee
Hali!
Milyen gummát tudnátok ajánlani light-os (máramenyirre egy zx-et lehet ) használatra ami nem kopik hamar de mégis kibirna 7-8000 km-t pilot power 2 ct volt de 5000-et se birt.

Köszi a választ.
tank és idom fényezőnél jah és nekem is kivan vonva...
Nekemis sikerült mennem 100-120-at csak a közelben mert kivan vonva Nagyon hiányzott már.
Mitörtént? nagyon sovány a paripa
én meg ilyen jó időbe nem tudok motorozni