Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövő7en leszek csak otthon...

de küldöm a képeket mihelyt hazaértem...
képet...most
Van egy eladó:

2004-es 636-osom, ezüst, idomsérült ,de meg van hegesztetve...
lámpák,műszerfal épek, futómű váz hibátlan...

19000km-es , még gyári láncszett van rajta ! ! !

olasz papíros, természetesen forgalomba helyezhető !

650.000-et kérnék érte !
Hali!
Bocsesz,már elkelt...
ár? évjárat?
a mondat első részét vállalom ..a többit rátok hagyom
Hali mester! Holnapra várhatom az indexet? csak mert egész nap itthon leszek.
Hej eladni gyorsan és megvenni az enyémet
azt hiszem itt pofátlan módon beszúrtam neki. Viszont a következő kanyarra olyan lendületet veszítettem hogy kár volt érte. Amúgy nagyon ügyes csajszi hétvégén megyek pályavasat nézni
Perecnek megvan még a pályaidom szett amit korábban hirdetett?!

Na a plexid már úton van..elhagyta Los Angelest!
Erre előbb is gondolhattál volna.
Sziasztok zöld vérűek ! Hát Suzim lett a végén , mégse 636 om Nem sikerült a baki dolgokat elintézni , a másik kis Kawát meg az orrom elől vették meg.... de sebaj , japán gépek nem rosszak Majd megyek Kawás haverral látogatni titeket a Lime partitokra
...értem én és köszi ddt! Valahogy elkellene kezdeni de őszintén bevallom azért félnék odabaszni a mostanit! Gondolkoztam hogy ezt kellene félig meddig átalakítani..Mondjuk pályaidom meg 1-2 tartalék fékkar és lábtartó...
1. 2. 3.4.
Mondjuk én 6-700e-ért vennék egy 2004 utána 600-ast. Nagyon kevés pénzért nem érdemes venni mert többet költesz majd rá mint a vételára volt. Arról nem is beszélve, hogy pályán mennyivel fontosabb a megbízhatóság. Ha a cél végén pukkan el a féked mert 15 éves...
300-400.000-ért milyen értelmes kezdő pályamotort lehet venni?! Illetve milyennel lenne érdemes kezdeni?!
Zsófi baszd meg jó küldi.
Már nem tudnám megfogni...
Az lesz,mert nem szarrágás miatt,de a kettő között 3e forint különbség van. Úgy is egy helyen árulják mind a kettőt,ugy hogy megnézem.
Sziasztok !

Ha esetleg vkiknek Power1 2CT-re lenne szüksége !

180-as hátsó

http://www.kepesmotor.hu/sport...
Szerintem ha a keretet ráteszed jó lesz. Azt azért nézd meg, hogy ránézésre nem e látszik sűrűbbnek az anyag, mert akkor veszíthetsz pár lóerőt

Ha meg szellősebb akkor meg porfogóolajat neki ahogy a sportszűrőkbe
Sziasztok!
Szerintetek a két szűrő ugyan az, csak kerettel illetve keret nélkül?
Típus szerint az egyik HFA 2603 és HFA 2602. A motoromba elvileg a 2602-es (keretes) kell, de a régiről levehető a keret...
Kedves Barátok, Ismerősök és Motoros társak.. Kiss Viktor (Vitya) Testvérem, Barátotok, Ismerősötök, Motoros társatok temetése 2011.február 23-án 11. órakor lesz a XXII. kerületi Angeli úti temetőben. A búcsúzás 10.30 órától kezdődik a temető ravatalozójánál.
Megkérnék mindenkit aki olvassa , ossza meg üzenetemet hogy aki szerette érte...sülhessen a temetéséről...
köszönettel: a gyászoló család
csajok kívűlről aláznak?
Rendben de azért kockásra ne fékezd a hátsót vele