Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De majd ha felraktam szólok, hogy okés lett e!
Azzal lenne tuti a fékhatása!
Rometthez szinteres betét
Még nem tudom, mert még nem kezdtem el a tavaszi felkészítést, de ha nem jó, akkor úgy is visszaküldöm!
De biztos jó lesz! Csak nem vettél te is romethez fékbetétet!
előbb nem küldte el a képeket mikor lesz már tavasz
Arra már nem emlékszem. De viszont arra igen hogy egésznap meccseltünk illetve még ZSófi a japo-val. Találtam vagy ezer képet meg videót
szétbazmeg..de mégeggyet beszósz olyan fékkart dugok a seggedbe hogy pirosat szarsz egy hétig-....állithatót.
De közönséges vagy
Vagyis buzi?
Háde most miért baj ha valaki trendi
És? Szétfolyt az olaj?
eztafaszt..láttam már pályán széttört FÉKFOLYADÉK tartályt. különben meg csuklószoritó is csak a buzikon van
Neszójábe!
Többet feltéteztem mindkettőtökről.
Ne fröccsenjen szét.
Tartályban meleg az olaj. .

Namármost. Az bizony nem fröccsen szét, mert nem tudod úgy földhöz vágni, hogy eltörjön. Hamarabb csúszik le a sehogyan sem rögzített cső róla. A dologra a válasz a lehető legegyszerűbb. Design.

De cserében az olajtartályban nem látod a szintet. Ha esetleg léket kap a rendszer és látod a tartályt, van esélyed észrevenni a szivárgást mielőtt nem lesz féked.
ezt azért nem hinném..de lehet
Vajh miért szokás versenypályára magasabb forráspontú fékfolyadékot rakni? (300 fok felettit). Biztos nem azért mert 20 fokos szokott lenni 10 kör után. És ha a csőben 150 fokos akkor a tartályban is van vagy 50.
Pl. RBF 660.
Szia Peeter!

Jók lettek a szárnyasbetétek?
fékezz párat és nyalj bele

Szerintem nem nagyon melegszik nem olyan nagy nyomással préseled azt össze, de majd megnézem az enyémet ha végre lesz jóidő meg újmotor
a tartályban meleg a fékfolyadék?
Igazából nekem se nem hűtés se nem fröcskölődés céljából kellene hanem egyszerűen csak tetszik!
Kawasakiszalonból veszel egy csuklószorítót, és ráhúzod. Vagy ha nincs, akkor valamelyik boltból egy sima feketét, belehímeztsz valamilen Kawasaki jelet, és kész is
Köszi! Hány foga maradt a fickónak?
De vannak akik csurom vizesen rakják fel és 3-4 körig eredményesen hűti a fékfolyadékot. Állítólag.
pályamenők használják és nem letakarás a célja hanem borulásnál nem engedi szétfröccsenni a a fékfolyadékot a pályaburkolatra--mondjuk azért ezt kétlem...