Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Isten veled Viktor! Vigyázz magadra odafent!
Nyugodj békében Viktor!
Én sem ismertem, de részvétem a családnak barátoknak és mindenkinek aki ismerte.
"Már nem velünk motorozol csak a szellők szárnyán.
De ha kérünk bármikor megint eljössz talán..."

R.I.P Vitya
Annyira jó lenne ha csak egy rossz álom lenne.............. de sajnos nem elment örökre , , , , , ,
Sziasztok!
Bocsánat a betolakodásért!
Nem ismertem Viktort, de mélyen lesújtott a hír, amikor láttam az emlékvideót. Ez borzasztó, hogy elveszítettünk egy Motoros Társunkat!
Még egyszer elnézést, hogy csak úgy beírok ide, de gondoltam részvétet nyilvánítok az Egész Családnak, Barátoknak, és Fórumtársaknak itt is! NYUGODJ BÉKÉBEN Viktor!
én is ismertem...faszom..cikinemciki...elsírtam magam a videón
ok!
csörgess meg holnap itt a számom: 30/4195090
Barátommal megyünk Budaörsre, beiratkozik a jogsira ( "A") ez olyan délelőtt 10 környéke lesz, aztán még 1-2 dolgot elintézek még.
Szerintem 12 körül ott leszek valamikor.
nekem mindegy...lemondtam mindent holnapra...menjünk dél-1körül..
A KURVA ÉLETBE! Nyugodj békében Viktor.
Mikor mész? Megyek én is!
ez a minimum...viszek egy csomaggal a fórumosok nevében
Bocy ha kimész a helyszínre kérlek szépen gyújts helyettem is egy gyertyát . Köszönöm.
Vali mindenkinek most olvasom mi történt Viktorral , őszintén sajnálom és részvétem a családnak ,barátoknak. nagyon jó srácnak ismertem meg a fórumon habár soha nem találkoztunk megrendített az eset.

EMLÉKEINKBEN ÖRÖKKÉ ÉLSZ VIKTOR
Vitya........
Nyugodj Békében! Sosem felejtelek el! ♥
Én mellettem ég a gyertya.
Nem ismertem, de nagyon szomorú, ahogy leírtátok.

http://youtu.be/qDm-rqX8lIo
Bocy légyszíves az én nevembe is vigyél ki egy gyertyát...
ma nem tudtam kimenni a megemlékezésre...de aki akar egy gyertyát gyújtani Vityáért az csatlakozhat,holnap kimegyek
http://www.youtube.com/watch?v...

El sem hiszitek mennyire van szar kedvem!HAbár személyesen nem ismerhettem meg itt a fórumon mindig jó srác benyomást keltette!
Sajnos láttam a végét.Szavakkal nem lehet kifejezni........
Isten veled Vitya. R.I.P.
Nem hiszem el...
Részvétem a Családnak és a barátoknak! :(