Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy minek azt letakarni?
Sziasztok!

Strici!
Te be tudnál szerezni nekem ilyen Fékolaj tartály takarót?
küldj lámpát aztán lesz.ugyanolyan hamar mint multkor
De jó lenne ha lenne 6000ft "felesleges" pénzem :(
Csá strici! a szép mocid védelmére?
Hát ez az,hogy csak ott találtam!
és indulnak a riasztók a yoshi bácsira
mán nem bírtam ki...megsergettem a kecskét...
Sziasztok!

Véletlenül nem tudja valaki hol lehet beszerezni itthon ilyen Fékolaj tartály takarót?
Ye.
Titanium szín és darkred adjuster!
Ne kacsingas, mert az félreérthető. Igen vagy nem.
De Darkred adjusters-es ugye?
Mer ha nem én tutira veszek még egyet.
Remélem a végén megelőztelek.
Ebbe mi is belefutottunk egy kollégámmal. Rendelni akartunk egy oldalról, de vagy másfél hétig nem volt elérhető, emiatt az ünnepség miatt. De jól megy arrafelé, hogy másfél hétig nem dolgozik senki!
Na ez van ott a csíkszeműeknél!
új év kezdetét bonyolult számításokkal határozzák meg, de az esetek többségére igaz, hogy a tavaszünnep az európai naptár február 4‑éjéhez legközelebb eső újhold napján van. Ez azt jelenti, hogy a tavaszünnep mindig január 21. és február 21. közé esik. A gyakorlatban a kínaiak a hivatalos naptárakból tudják meg, hogy az adott évben mikor tartják legnagyobb ünnepüket. (Az aktuális holdújévek időpontját lásd alább.)

http://hu.wikipedia.org/wiki/H...
Tavasz?! Még szerencse hogy a hosszú videómból 18mp maradt meg!
http://youtu.be/cDTQ8cfsbp0
Fasza cucc muja!Egészséggel használd!

EBAY:A CUCCA MINDENKINEK MEGVAN RENDELVE CSAK VALAMIÉRT TETŰ MOST A KELETVILÁGI POSTA!
Vajk: Neked is úton van a lámpa! Volt egy kis nézeteltérésem egy taggal de semmi gond mostmár
úgy legyen...
Köszi Janou remélem nem tudom meg soha ,hogy tényleg tudja azt amit leírtak róla .
Jó lenne már kipróbálni de soha nem lesz tavasz .
gratulálok! HJC - jó választás
Szasztok
Megjött az új buksim( HJC ZF-9 ) ....tudom a színe nem megy a motorhoz,ruhámhoz de ki nem szarja le az a lényeg,hogy fasza és kész. .