Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A testvérem( Vitya)most már egy új dimenziójú szabad motorozással tölti a napjait..A Magam és a családom nevében mindenkinek köszönöm a részvétet és a szeretetet amit a testvérem iránt éreztek vagy csak mint motoros barátként tisztelitek. Sajnos már csak a lelknkben tudjuk emlékét tovább vinni... Nyugodj Békében Testvérem!
Holnap reggel kimegyünk pereccel.
minden fórumozó nevében gyújtottunk gyertyát Vityánál...hihetetlen eset...
Habár személyesen én sem ismertem Viktort, de szeretném őszinte részvétemet kifejezni, mint fórumtárs.
Na ja télleg húzódik de aha azt mondod jön akkor várok, már csak az index re várok.
Szia bátr én sem ismertem személyessen de megkösszönném én is.
Egy jó cimbora, aki vezetett az íven.
A Hajdú-Bihari Motorosok Egyesület nevében szeretnék részvétet nyilvánítani a gyászoló családnak, a motoros cimboráknak, barátoknak, hozzátartozóknak.

"Szabad lelked száguldjon hát, sok-sok angyal vigyázzon Rád,
Elfeledni sosem fogunk, Széles Utat Jó Barátunk!”
Nagyon szépen köszönjük a részvétnyilvánításokat,nem lehet ép ésszel felfogni,ami történt Viktorral.A mai percig azt hisszük,csak egy rossz álom ez az egész.:(((((((((((((((
köszönjük,aki a helyszínre is eljött és a megemlékező videókat is.Szívbemarkoló látvány volt..fájdalmas,nagyon kegyetlen az élet,és alig egy pillanat alatt elszállhat.Ne menjetek közútra,nagyon vigyázzatok magatokra,mindenkit várja haza a családja!Senkinek nem kívánjuk,amin most keresztül megyünk
Kérlek fogadjátok őszinte részvétünket.
Nagyon sokat veszítettünk vele....
sajnos tudjuk,igen...budafok,XXII.kerület camponától pár percre a sajtgyár előtt..
ez annyira borzalmas, h mióta olvastam, remeg a kezem, a gyomrom..
Annyira sajnálom szegényt!
Oké oké igazad van tuti,hogy az a baj hamar megjöttek a cuccok és most meg nem tudok várni de türelmes vagyok, mert erő velem van .Én a "lehúzás"ban nem veszek részt................remélem te is így gondolod .
kispara, ezt a videót lökd már be a videók-közé.
Tudja valaki a pontos helyet ahol Viktor balesete történt?
Annyi hogy eleget rendeltem már ebayről és olyan eladók is szállítanak cuccot nekem ha kell ide magyarhonba akik elvileg nem is szeretnének mert már volt konfliktusuk magyar emberkével! Ezért gyűjtögetem csak a pozitív visszajelzéseket! ...és nem a lehúzás mint sokan itt a fórumról! De dobj egy mailt hátha tudok segíteni neked!
http://www.youtube.com/watch?v...

A szövegére nagyon érdemes odafigyelni! 1:00-nál mondja meg a frankót
Én jól ismertem a srácot.
Nagyon segítőkész és barátságos volt mindenkivel.
A videón 3:00-nél együtt vagyunk.

Mért van az, hogy ebben a baszott világban mindig a normálisak mennek el?
Nagyon-nagyon sajnálom.
És nagyon megdöbbentett a hír Vityáról.
Nem voltunk közeli barátok, de ringen sokszor találkoztunk, sokszor dumáltunk. Mindig elgondolkozom ilyenkor, hogy kell-e az utcai csapatás, vagy sem, főleg ha olyan emberrel történik ilyen akit ismersz. Biztos Ő is így érezte, és azt gondolta, hpgy velem ilyen nem történhet. Ahogy sokunk gondolja.
Nyugodjon békében, és kitartást kívánok a családnak!
Kedves Stricikanegér!
Rendelgetek e-bay-ről, paypal-lal is rendelkezem, de láttam, hogy hoztál pár emberkének állítható kuplung, és fékkarokat. Meg is találtam e-bay-en, kérdésem, hogy van vmi kontaktod, olcsóbban szerzed be, a szállítás jobb / gyorsabb? Márcsak azért hogy rendeljek magam, vagy érdemesebb Téged megbízni...
Tapasztalatotok van a karokkal kapcsolatban?
Köszi!
Üdv,
Zema
Türelem
Azon "csodálkoztam" hogy a hong-kongból megrendelt termékek ahogy láttam mindeniknél 14 nap alatt megjöttek! Holott van amikor bőven 1 hónapba telik mire megjön!
Mondjuk egy pár telefonalkatrészem is már lassan 5 hete érkezik! Még várok 1 hetet utána ráírok az eladóra!
Mindenkinek a cucca meg van rendelve
Szeva Strici
Tudom már sokszor kérdeztem de olyan nehezen akar megjönni a kam. nem tudod mi a helyzet vele kapcsolatban ?
Mély fájdalom...
Őszinte részvétem.
Őszinte részvétem az egész Családnak és a Barátoknak!
Kawasaki ZeroGravity plexit valaki?