Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szájkarate az az amiben te király 3 feles után vagy csak nem tudsz róla
Faszomé vagy te is olyan titkokzatos mint a Janou gyerek! Na kinek milyen motora van?!
szájkarate...azt én máshol szoktam kapni az az amikor szájjal vernek?
hogy szereljem le.....állandóan előttem megy ......mer feltart... nademosmá köbcentipariban leszünk.vagyis már vagyunk..bár szerintem....600 sokkal jobb..mondom ezt ugy hogy pályán még nem mentem 10 essel..
Galéria hol van!
csak az ugatás de mindenki csak a szájkarate
Van bazdmeg Most jött meg ddt-nek is!szereljed le majd övéről! Vagy a tied fiatalabb!?
legalább csönd van oszt kiabálhatok egyedül-huzmápicsába te is..hallod?plexi van?10 esre?olyan jóféle?,



......
akkor dobdkiapicsába


meraz nem kell...olyan plekszim vanbaszki....befosol meglátod.
Amikor 20 fok lesz! A geci akar szétfagyni! Habár nem vagyok szobamotoros de azért jobb időben többet is bírok inni

Többiek meg már aludnak!?
mit rejszolsz oldalfekvésben teee pofonteszter áprilisban lesz 6rr menet?vagy csak májusban ahogy látom..
Pedig érdekes módon 1 cikkszám alatt megy az egész!92015 de hiszek neked

A fékmunkahengeres dolgot meg majd veled megcsináltatom persze egy pár sör társaságában akár nyáron!
JA és mindenki segge szétlesz rúgva ha idén nem szervezünk egy mocskosoan berugós bulit valahol kint a prérin egy tópart mellett!

ddt: Használd egészséggel!
ezé vagy olyan gecilassú..satufék..parkolni jársz a ringre?csajom az egyik kezét a seggébedugja akkor is kikerül féktávon te spermaszökevény..jelölt egy darab Dia...nem tudom hovarakni...átvigyem hozzád? ..minek rángatod annyit?ha lassan mész a kanyarban,eldőlsz
király a sorrend te buzi..mondjuk ugy hogy perecével ot szoptam a verseny előtt és miután már majdnem szájbavágtam a majdnemujdönsült apukát a 36 os csillaggal..igy Csabi fejezte be a melót...a tárcsa pedig 280 ról nőtt 300 ra...na de most...300 ról nől.....
nem teljesen..kicsit szopás de könnyen kivitelezhető..a tartályból induló cső más irányban csatlakozik 90 fokban elfordulva az eredetihez képest..igy a gumicsövet cserélni kell hosszabbra...valammint a fékcső felrakásával is kell egy kicsit fellációzni,hogy a telószárnál elférjen,főleg ha 2 csöves megoldásod lesz.
Nagy mázli. Remélem azóta elmondtál pár imát, hogy ilyen szerencsésen megúsztad.

Erre meg nem lehet okosat mondani, következőnek jobban figyelsz majd a kanyarokban
édes Kisfiam a plexirögzitő gumibetétes muterok nem azonosak a fejidomot tartó gumibetéttel hogy csapjalak a tökömhöz.jóvanbazmeg ..ilyet kapsz nincs viszakozz
csak 1-2 másodpercen múlt hogy nem a szembejövő kocsinak csúsztam neki! amikor én belementem a kanyarba pont akkor jött egy kocsi ki belőle!
Örülj, hogy még pötyöghetsz itt
igen még tavaj kanyar -- döntés -- kátyu -- bukta -- szalagkorlát!
Egyébként te eldobtad a vasat, vagy mi ez a sok bontott cucc amit árulsz?
csak egy kis karcolás...
Mikor lesz már végre 10 fok felett a hőmérséklet

De gondolom majd valamikor május környékén lesz az első
Most miért szinte bontatlan
Megérkezett a plexi. Mégy egyszer köszi.