Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuning & Muja

2010.04
engem meggyőztetek
Szar.
Csakis motul.
Az Tökéletes! Én is azt használok mindig nincs vele gond. Csak kíváncsi voltam milyen érzete van a Fuchsnak
áh most látom hogy nem lennék egyedül
gondolom nem én vagyok az 1. aki megkérdezi,de milyen motorolajat rakjak ebbe a csodába?(J1-es)
amire gondoltam az motul 5100 10w40.
Nekem az iponnal jelen esetben az volt a problémám ,hogy amig nem érte el az üzemi hőfokot vagy nem is tudom hogyan nevezzem addig "ragadt" a váltó! 1esből vissza üresbe mindig "túlugrott"! Amikor rendesen használva illetve üzemi hőfokon volt minden semmi gond nem volt! A fuschnál pedig max 10 percet melegedett és ennek semmi nyomát nem vettem észre és a váltások is sokkal finomabbak! Sajnos nem tudom rendesen leírni de érezhetően jobbnak tűnik így elsőre a fusch!
miben volt más a Fuchs? Én amúgy Motul 5100et szoktam használni
Na megvolt az idei első gurulás kb 500m :DDD -1fok ,szemerkélő eső,hideg Power one gumi...fincsi volt :) De már most érződött az Ipone illetve a Fusch olaj közötti különbség! CSAK FUSCHt!

Motul 5.1 3600ft 0.5l
már nem emlékszem mennyi volt kérdezd Zsoltit mennyi most. Fél literes én kicseréltem első hátsót de még haverom hátsójába is maradt
Szia. Mennyibe volt? és mennyi kell bele?
Szia!

Szólj ha kell segitség van Motul Ferrodo stb
vegyél ferrodo DOT5.1est... én kawazsoltitól rendeltem
Ez kibaszott nagy zene.
http://youtu.be/LmZGo2P-gPk 50 mp-nél van egy kis dezsávű szegény Vitya esetével.
Csövi. Miért mindenáron motult akarsz? mennyi kell emaugy bele?
Nem hiszem el hogy ebbe a tetves városban nem lehet sehol sem motul fékolajat kapni
Na azt szeretem
Tényleg mi van a pereccel. Jártok még swingerklubba?
Óvatos legyél, mert bevágom tövig.
A perec vagy a muja azokat sunáznám
Kicsoda?
nagyon nem szeretném kihagyni, csak legyen meleg
Ejj de válógatós

Mire panaszkodott, lehet tudni?
No akkor nem ahagyod ki a Stric túráját ugy?