Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uhh, szegény...
Hát ez fasza, és még elsem kezdődött a szezon.
erre nem lehet mit mondani...
nem tudom.most kaptam a hirt.teljesen friss a dolog.most történt bp-en.állitólag kifordult elé egy suzuki.
mi történt vele?
szomorú hirt kell közöljek veletek.Meghalt Kiss Viktor fórumtársunk vitya ....
mekkora
hello lenne gy olyan problémám hogy 3 ezres fordulat alatt nem megy minden henger a motoron viszont ha 3 ezer fölött használom semmi baja nincs a gépnek ennek mi lehet az okát? gyertyát most cseréltem légszűrő új karbi szinkron megvolt gyertya kábel esetleg gyertyapipa lehet a gond? üdv amúgy egy kawasaki gpx 600 ról van szó

szokj vissza hozzá..valszeg nem a motorral van a baj hanem a kis kacsóddal:)
Jó reggelt skacok tegnap volt szerencsém menni kb 200 km-et bazi jól esett.
Strici a fék és kuplung kar kurva jó nem bántam meg sokkal kényelmesebb a kuplungolás és a fékezés is fasza,hogy az ujjam hosszához be tudom állítani a karokat.

Viszont azt nem értem,hogy kanyarokban pl: Tihanyban partról felfelé menet a szűkebb kanyarokban gáz vissza engedésénél és gáz adásánál bazi nagyot ránt a motor aki tudja mi a fasz van írja már meg legyen kedves. Kösz.
Kellemes estét mindenkinek! Valaki igazán intézhetné a jóidőt!
szia ákos ittvannak a képek
Köszi
Csak nem megvan a 10-es
hát mibe?
há én mos másban utazom
akkor neked olcsón adom
a 600 ast nem lehet kinőni..ezt jo lenne ha mindenki bekarcolná a fejébe..
hm, épp van egy eladó fasza hatosom, vagy azt már kinőtték
akkor nincs kész...takarodj ki megcsinálni..állandóan ez a félkész motor bazmeg...baszni s fasz nélkül mécc?
szép lett te buzi
hát és azok az enyémek is maradnak..le sem birom őket vakarni..vehetek majd elég kawasakit
Üdv: Mindenkinek! Kész a motor! csak még a lábtartó hiányzik
lajos.koves@hotmail.com
ne bánd ott az a két szép gyerek