Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodj meg ha lesz is belole valami nem hiszem hogy aprilis elott megyunk..habar ha marciusba lenne 1 hetig stabil 20-25fok akkor gurulunk. Meg ugye ott Magas Tatra labanal alapbol joval huvosebb van
Gomba milyen?
Köszönöm A túrával kapcsolatban érdeklödnék hogy ahova mennénk ott mijen időjárás van? nemakarok alulöltözni.
De 1utt lett rendelve csak masik eladotol
ddt: dobok mindjart mailt

Crazy:
amii késik nem múlik
Csákó!
Megjött a bukógomba. Az index mikor jöhet kb? Nem eggyüt lett rendelve?
Köszi Béke
Vagy inkább küldj egyet a gmailosomra.
Mondom semmi gond!
E-mail címed?
Simán megérte bakker . Bocs a dob miatt kell a zseton buksira.
semmi gond! majd zugatom ringen:DDD ja ennyi 35ezer ft volt király mi?
Szeva Prilla a dob tárgytalan , sajna. Ezt a karm.stabilizátort cakun pakk ennyibe vetted .
Megnézem neked de asszem csak egy nagyobb alu alátét van ott de ebben most nem vagyok biztos ezért holnapra megmondom kb ebben az időben jelentkezem ok .
halihó! mai szerzeményem 35e szerintem nem volt pénz érte.
Strici csinálok képet róla oké?
Szasztok
És típus azonos legyen, me összeszarom magamat, ha másmilyen jön én meg odaadom a crazy-nek a fasszentosat.
linkeld majd be, mire nyomsz rá, me leellenőrzöm.
Ez leszen a szövege:

My bike is 2005-06 Kawasaki ZX636R
please send me in TITANIUM Color
with DARKRED Adjuseters

Köcce cimbi!
Szia!
Ámerikából is szoktál rendelni?
Elkerülhető a iszonyatos áfa és a vámköltség
Ráadásúl a postával megnövelt összeg után kellett nekem vámot és áfát fizetni hiába mondtam a kicsi vámos hölgynek,hogy a posta egy szolgáltatás és nem szerzek tulajdont semmiben erre ő hát ez a törvény (kapják be!)
Hali StriciKanegér 98 as zx9 hez kutyacsontot meg néznéd mert ki akarom emelni a hátulját köcce
Crazy te meg kapjad be faszom! Úgy beszartam mint az állat. Köpni nyelni nem bírtam de az agyam forgott hogy ki lehet a vonal túlsó végén! Azért vannak még rossz akaróim! namondom ki a faszom akar már balhézni...pár napja említettem hogy fél éve 1 pofon sem csattant el!

Muja kolega: Akkor neked a pontos típus az alábbi!
KAWASAKI ZX-6R 05-06
TITANIUM
RED ADJUSTER

ha igen bólints rá! :)
Oksa!

Elmondom hogy szoktam rendelni a többieknek! Adok egy bankszámlaszámot és a nevem!Dobsz nekem egy mailt a neveddel címeddel tel számoddal hogy hova rendeljem a cuccot. Megnézzük hogy kinek melyik cucc kell összeadjuk az árakat...elmentek befizetni a pénzt a bankszámlámra és onnan átutalom paypalra és kifizetem az eladónak a cuccot!Utána pedig szépen várunk türelmesen hogy megjöjjön az árú!

Mellesleg az eladó megbízható most rendeltem tőle a 2. plexit. Külön tracking számot is ad így nyomon lehet követni hogy pontosan hol tart a cucc!

Azt hiszem mindent leírtam
Aha. Jobbról a másodikat kérem. Nem sürgős.
FITS:
KAWASAKI ZX-10R (2004-2005) ZX10 ZX10R ZX-10
KAWASAKI Z-750S (2005-2006) Z750 Z750S
ZG PART #: 16-261-01
SHAPE: DOUBLE BUBBLE SERIES
COLOR: CLEAR


FITS:
KAWASAKI ZX-10R (2004-2005) ZX10 ZX10R ZX-10
KAWASAKI Z750S (2005-2006) Z-750 Z-750S Z750
ZG PART #: 20-261-02
SHAPE: STOCK REPLACEMENT SERIES
COLOR: LIGHT SMOKE

13.000ft darabja
No nekem is kéne egy plexi. Víztiszta vagy füstszínű.
Ezt most találtam a neten! De kúrva szípp!