Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem be lehet állítani ,mert a digitális is digitálisan kapja jelet és gondolom az analóg mutatós is digitálisan kapja a jelet. Csak valami progi. kell hozzá na az a nem egyszerű sztem. Ha tévedek akkor bocs.
Kösz dnor gondoltam,hogy nem jön össze ba...a meg .
Szasztcok meg jöttek a cuccok amiket Strici segítségével megkaphattam , örülök mint állat .
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Az csak a 01-es évjáraton volt ha jól tudom. az első 636-on amilyen az enyém is gyárilag nincs már ez a csúnyaság.
a te mocidon gyárilag nincs a kormány felett az idom tartó konzol?
most mé
há nincs igazam
, , , ,
A csatlkozó szerintem a kisebbik gond. A 04 esé teljesen digitális a fordulatszámmérő is, a hetesé meg mintha mutatós lenne. Nem lesz hiteles szerintem ha össze is jön.
nem lesz jo hozza, mar eleve a csatlakozoja sem fog stimmelni. a 05-06 es a 07-ese sem egyezik.
Szeva Dáriusz persze tudok de majd csak akkor ha felrakom a karokat és egybe lefényképezem , .

Lépek jó éjt
Hali Gobácsi. mutatol egy képet arrol a vésúlyról?
Dizájn már meg van .
Minek neked a kormányvégsúly?
Oké Strici csak azért kérdem mert a korm.vég súly már rég megjött a karok meg még nem , . Remélem a héten megjön .
Nem értem a kérdést Muja .
Szasztok
2 perc különbséggel rendeltem
Este beírom! ...és akkor beszélünk róla!
mikorra tervezed? és az fr oldalra nem akarod beírni? milyen kis irigy vagy...
jártam azon a környéken párszor.... jókat lehet arra gurulni...
Franc egye meg, hogy mindegyik ZX6-oshoz van váz, reális áron, 2005-öshöz is 90ezer körül van Angliában, 2004-eshez meg egy darab sincs az országban, német ebay-en meg drágább a használt, mint itthon az új
Ez ám a kánaán

Mikorra tervezed a túrát?
Nem elég nehéz a motorod?
Zdiar, ott tudok is kurvaolcsón szállást, ott van melletta a Lomnici-csúcs, tényleg gyönyörű környék, és meglepően sokan tudnak magyarul, ráadásul nincs magyargyűlölet!
Strici melyik megrendelést adtad le előbb a kom.végsúlyt vagy a fék +kuplung kart?

Írj légyszi ha a pénzt megkaptad okesz .
Ja volt egy ilyen érzésem,hogy nem lenne egyszerű beleaprikálni nehogy már egyszer szerencsém legyen és valami könnyen mennyen .