Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég komoly betegség döntött ágyba szóval kúrvára nem vagyok toppon!
üdv strici!
váccáp?
napotmindekinek!
Kecske? Akkor káposztát ne tartsz a közelébe

Várjuk a videót
Beindult a kecske gyerekek...há ezzel a yoshival....geci kemény öblös hangja van...és csak hörög maj lesz videó is kicsit később
Szerintem csak a hűtősapkád lesz rossz. Próbálj meg kölcsönbe szerezni egyet egy másik motorról és próbáld ki azzal.
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van egy 96os évjáratú kawasaki 600asom. Az a problémám, ha megyek vele 10-20km-t és megállok (leállítom) akkor a túlfolyón (ami a hátsó ülés alatt van, tehát magasan) elkezd folyni a hűtővizem (tartály tele van). Közben a vízhőfokom jó, nem melegszik és miután visszahűl utána meg nem is marad a kiegyenlítőtartályomba. A kérdés az lenne, hogy járt e már vki így vagy tudtok e rá vmit mondani, hogy mitől lehet (dugulás,stb)?

Válaszotokat előre is köszönöm!
Szia Gobácsi. ezt a dobot egy ismerösöd

Ha igen akkor érdeklödd mán meg hogy mennyiért csinál egy ilyet?
Nem akarom megvenni, a csajom egyik munkatársa, érdeklődik iránta.
Strici küldtem emilt .
Üdv srácok!
MOTUL 300V 4T Factory Line 10W-40 a tuti !
Én nem ismerem, de amikor vettem az enyémet akkoris néztem már a hirdetését. nem bizalomgerjesztö hogy mindenhol más a matrica rajta meg a faridom is, de motorikussan jó akkor megéri. csak nem akarsz egy ilyet 0-ös mellé?
Keresd meg Kutyát a hegylakó topicban ö mondja mi érdemes bele és árban is korrekt.
http://www.formula3000.hu/shop...

ez az olaj egész jónak tűnik, igaz húzós az ára de 5 ezerről van leárazva.. szerintetek?
Nem, de vagy fél éve már árulja a neten.
nem, miért?
negatív
Na gyerekek, ezt a gépet ismeri e valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_zx_63
6r-4293270
A Bérczi Janinál is lehet próbálkozni ő is Motullal kereskedik. Én mindig nála veszem. 06/30 616 60 88 a száma.
rendben! Lényeg hogy 4 liter kell mind1 milyen kiszerelésben.
így még drágább is 1 ezressel am énsem 1 literre gondoltam hogy annyit veszek
10W40est. De én 4 Litert vennék. Pl. ezt:

motul
jolvan hallgatok rátok Motulból melyiket vegyem?:
4T 10W40 MOTUL 5100 1L 2.500Ft
4T 10W50 MOTUL 5100 1L 2.400Ft
Meg vannak még 15w50 , 5w30 , 5e40 de ezek 4ezer körül mozognak...
Motult vagy Fuchs-ot vegyél! Azok a tutik