Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még az elf versenyolaját azér egyszer kipróbálom
kispara én azt mondom neked egyiket se rakd bele én a 01-esembe Motul 7100 10W40-et raktam na azzal bazi jó volt. Raktam bele(én barom) Igol racing olajat na az arra jó,hogy a gazt kiírtsd vele valahonnét pl kerítés mellől vagy árok partról. A Kawám nem szerette se a repsolt sem a castrolt Ő csak a Motult szerette és a jelenlegi sem szereti ezeket az "olajokat" csak a Motult.
Szasztok skacok
akkor mind1
Neem az kell nekem is

De nézz körül itt az apróba van sok kipuf
hát sajnos ez van... de ne add fel.
A kipuffot amúgy nem adod el?
Az a baj nagyon pang a piac. Eddig 900-an kattintottak a hirdetésemre de egyetlen egy érdeklődő nem volt.
csak azért kérdezem mert ilyesmit keresek...
remélem alakulgat...
roleeka szerintem a mocidat bontva add el! hóeke idomra is lenne már vevő meg jobb oldalidomra is
simán
Ez igaz de remélem nem sokáig

Tieddel mi a helyzet?
minek? Nem is olyanod van
Nekem van egy 2005-re valo acrapovicsom. Betársulhatok?
Ha csak ez a kettő a választék akkor power 1 race, nekem is az van benne most. De sokak szerint a kawa a fusch-ot szereti a legjobban.
sztem is...holnap megmondja a Csabi a tutit...ő tudja
Jaja alakulóban van a kereskedés !
pedig szerintem meg jó rá csak a fejidom más 00-02ig
annak nem tetszik a szine
valami bontós kéne...ebayről 12-15 postával...bontóba mán találtam 6ér...csak az 02esre van...a csávó azt mondja hogy enyémre nem jó...de azé utánakérdezek még
roleekának van 750db ezresért
íbéj?
valaki szerezzen nekem egy kurva ekeidomot vagy hogy a faszomba hívják...az az U alakú geco,ami a két oldalt összefogja az első kerék mögött
te milyen olajat használsz? nemtudom eldönteni hogy power1 racinget vagy repsolt vegyek.. árban megegyeznek csak nemtudom kawák mit szeretnek jobban tavaj power1et vettem
Mi az akrapovic márkakereskedést nyitottál?
múltkor is acra dobot árultál, az már elment?