Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem gyári. Én így vettem. Újrafújta az előző gazdája mert elcsuszott vele. Sajnos fél munkát végzett mert a többi idokot is újra kellett volna akkor lenne szép. Gondolom azért nem tette amiért én se. Kiba drága a festés meg a matrica
Amúgy már akatram kérdezni hogy a fejidom fényezésed az gyári? mert mintha másféle zöld lenne mint a többi idom.
Galacsin? Azokat a reggeli bányászás után szokták elpöckölni
annyiért a gumim széléről a kis galacsinokat se szedhetnéd le
Hát tavaly még nem volt eladó azért

Az az egy biztos aki megveszi jól jár vele, nagyon egybe van a moci sok mindent kapott tőlem. Azt a pár karcot leszámítva amivel én is vettem tökéletes a vas
amúgy már megbántam hogy tavaj megvettem a motort.. most simán a tiedet választanám...
Szerintem 75 darab tízezres is jó lenne
Akkor mindegy, pedig soha vissza nem térő alkalom volt ez, ráadásul ez már le van szervizelve.
egyenlőre még a szervízeltetés ára is kétséges, nemhogy 750db ezres motorra
Az enyémről is eladó az oldalidom, ha érdekel.

Ha még januárba megveszed akkor egy motort is adok hozzá. Az ára csak neked csak most 750 db ezres

ehunne: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-4386502
áhh haver...még meg se melegedett a mocin...
jobb oldalidom nem eladó?
a fekete villám
okés csinálok! múltkor is akartam csak nagyon fújt a szél. am még kell vele kezdeni vmit mármint vagy felpolíroztatni vagy lefesteni mert csak a sima nyers vas. én azt terveztem h nem felpolírozom hanem csak megcsiszolom finom papírral h fényes legyen és hóálló lakkal lefújom és az szépen rá ég.
Nem baj ,mert úgy is délutános vagyok és csak 23:00 után tudom megnézni és ha már ki mész akkor a hangjáról is csinálhatnál egyúttal videót köszi , .
Hali! megpróbálok ma csinálni csak az a baj h későn érek haza
Prilla akkor lehet,hogy érdekel tudsz feldobni róla közeli képeket ?
Van egy faridomom zx6-hoz (98-02) Kivan törve belőle egy darab! esetleg ha valakit érdekell 6-7 ezerért oda adom!
Csak hogy jobban teljen mindenkinek a napja! :D
http://youtu.be/uRDMsKlSjTM
Hali! max 10eFT
egy csaj miatt nem ér többet egy motor sem
Strici holnap azaz ma válaszolok majd oké jó éjt csáó.



,
Mennyibe lenne főnök ?