Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Hazánkban ritkaságnak számít:

AKRAPOVIC TITANIUM ZX-6R & 636 98/02 Bolt-on - 80eFt

Új ára 577Euro

Érdekelne valakit?

Üdv.Dénes
Akkor már lassan jöhetne is a jó idő
Félig kész. Még 150e Ft.
Miért is adold el pontosan? Én azért veszek rá bukógombát mert fosok hohy egy balfasz felöki ugyhogy sztenderen van vagy fellöknek akkor legalább nem kell az egész oldalt meg vázat festeni.
Na ez az
Én a külsőnél fontosabbnak tartottam, hogy motorikusan rendbe legyen, jók legyenek a fékek telók gumik stb. A ledes index és a bukógomba már az optikai rendbetétel részhez tartozott.

Az idomok festése is sorra került volna előbb utóbb ha nem jön most ez az ajánlat ami miatt eladom.
ugyanigy járt a mocim elözö gazdija. csak ö lfestette ugyahogy, de lakkozva nem lett. de csak ha nagyon nézed akkor tünki fel. 1 idom fújása 20-25 asszem
Mi a baj a tiéddel?
Hát rendben, nem élem bele magam, de most erre volt lehetőségem. Egyébként jó erőbe van az tuti

Tieddel mi van összeáll lassan?
A Tiéd új.
Az enyém tudja.
113Le keréken az durván 130 főtengelyen. Annyit néha az újak sem tudnak.
Aha. Akkor azért ne éld bele magad.
Redbaronnál az acidm-jükön
Kinek a padján?
Az én első dzsindzsám forgalmijában 93kw volt bent kicsit sokallom bár azt mondta nekem a kereskedő,hogy USA -ból jött ott meg nyitottabb rendszerrel vannak vagy valamivel erősebbek mint az Európaiak de sztem meg semmi külömbség.
Prilla miért miből van a palást sima acél lemezből
Enyem 84 kW
enyém forgalmiba 82 kilowatt az 110 lóerő
Papiron ez is 113 LE
a tied 636os nem erősebb kicsit az 599eseknél?
Ez csak sima elírás, 113 lóerő és nem kw

Múlt héten volt az enyém padon mérve és egy az egybe 113 LE keréken. Azért az nem rossz egy 9 éves vastól, hogy hozza a gyári értéket, igaz sportkipufogóval, de akkor is. Én megnéznék egy gixert,hogy az mikor adja le a forgalmiba beírt értéket 9 évesen.
nem az ára miatt irtam hanem a teljesítmény
Hát de mire a tiédben is lesz ennyi lóerő... :)
Ezel csak az a baj hogy kulfoldi papiros es + 150 ezres amire átiratod az má770 enyém meg 750 . Ja és az enyém 636 ccm ez meg 600. De szép a fényezése, nekem anno ez jobban tetszett mint az enyém designja.
jaja azt tudom! még szerencse hogy nekem van fényező ismerősöm ráadásul profi is :) Nekem még a festéket sem kell fizetnem :D Am ezt nézd, ez veri az összes zx6r-t : http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_6r-4445922