Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

camera? Ha kell és vársz pár percet ebayen meglesem neked és linkelem!
Skacok nem tud valamejikőtök eladó ÚJ Md80-at ?,mert a képebe nem találok egyet sem .
Lehet,hogy dob még mellé valamit pl: +blokk vagy mittom én vagy a csaja .
De annyira tetszik az a dob is olyan vagy , ........................ ,
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r-4430264
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r-4430264
Szeri
ntetek eltudja adni ezt a vasat? Még ha teljesen gyári lenne 1-2 ezer kilóméterrel talán érne ennyit de így...
Ha lemered cserélni kiheréllek
Szasz Prilla mennyire olcsóba
Estét!
Ááá most maradtam le egy 05-06-os Hel fémfékcsőszettről! vatta új 8000ft-ért szállítással!
20 percig elég a tank benzin.
Szia. utánanéztem és a közelben is lehet kapni 4500 ért és azon nincs posta. bocsi
Rád bízom a választást, vagy zöld marad a gépem, vagy gyári narancsra lesz festve. De szerintem a sötétebb lenne a nyerő. Elvileg holnap 10-re megyek dolgozni, és fogok tudni utalni délelőtt.
Én is ma tudtam meg hogy van akril átlátszó színben! :) Azt hittem hogy csak füstszínűbe van! Akkor milyet rendeljek majd pontosan? :)Sikerült utalni?!
De csak azért 250-nel, mert nem akarod felrakni másodikba
Gyertek el ide rendőrt bosszantani! Örökké szopóskodnak velünk a sötét ablakok miatt, most szopassuk be őket mi rendszám nélkül, beazonosíthatatlanul! Mint ahogy őket nem lehet beazonosítani a tüntetésekkor, amikor kilövik az emberek szemét!
Te!
Nekem milyen színűt rendelelsz?
Valószínűt?
1.vegyé biciklit-azzal nem
2.vegyé biciklit-azt nem
3.vegyé biciklit-azzal is
4.vegyé biciklit-azzal is
5....van egy eladóm.camping..kék....adok hozzá kawamatrinyát
1; 130 felett félek
2; Nem sok dolog van amire sajnálom a motort de 2,5 óra hatodik tiltásban pölö az.
3; 1 óra görnyedés után már fáj a derekam, mert megfáradt beteg öregember vagyok már.
4; A hetesen bármikor lemehetnénk kecskemétig meg vissza nyélen. Mert megtehetnénk.
De cserébe van egy motorod, amit szinte már barbárság rendeltetés szerűen használni. Kiállításokon lenne a helye. Inkább van már ékszer jellege.
Összetenném a kezem ha sisakra maradna pénzem

Nekem még pár apróság kb 60.000ft értékben és azt hiszem 300k-nál meg is áll a kis projectem

Meg márciusban rendelem a GoPro HD-t ami megint -50k a bőrruháról ne is beszéljünk

Szóval megint dolgozhatok a 31 napos hónapból 33at
Nem kell egy jó zöld sisak?
Minek?
Január van, mínusz 5 fok.
Faszom sem motorozna.
Már megrendeltem a fékbetéteket, elvittem felújíttatni a gátlómat, a fékkarok úton, már csak 6 hét és megérkezik, ezenkívül csak egy hátsó guma kell és én meg is vagyok a szezon kezdésre.