Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yepyep..nekem is :D muja,,,akko szted is tuti jó enyémre? 99es
pár percen belül érkezik egy mailed!
Írj egy bakszámla számot ide, vagy e-mail-ban és mond pontosan mennyit utaljak!
Jelen!

Elmondom hogy szoktam rendelni Dáriusznak és Go mesternek! Adok egy bankszámlaszámot és a nevem! Megnézzük hogy kinek melyik cucc kell összeadjuk az árakat...elmentek befizetni a pénzt a bankszámlámra és onnan átutalom paypalra és kifizetem az eladónak a cuccot!Utána pedig szépen várunk türelmesen hogy megjöjjön az árú! Azt hiszem Go és Dárisz tudja hogy megbízható tag vagyok!
Tegnap előtt, csak kell strickó segítsége.
yep látom...ahogy utánanéztem a 2000-es ugyanaz min az enyém ezen a téren mikó akarsz rendelni?
Bocy, a tiéd is szerepel a listában.
Az már most biztos, hogy ha meglesz, első dolgom kiszedni beállítani és beragasztani a csavart. A lábtartómmal jártam egyszer komolyan. Zx kupán első bemelegítésen éreztem, hogy folyton lecsúszok a lábtartóról. Amikor megálltam még meg is néztem, hogy nem dzsuvás e a talpam. Egy órával később jön oda Drakula, hogy hú de fasza a lábtartód, csak ez az oldal mindjárt szétesik. Már nem sok hiányzott, hogy kiessen. Ott lehúzgáltuk, másnap otthon beragasztottam.
Értem én, nem is baj. És az is igaz, hogy ettől a féked nem is lesz jobb.
Nekem például azért kellene rövidebb, mert két ujjnál többet sosem használok fékezéshez de muszáj átfognom a féket, ha izomból lehúzom, mert a gyűrűs és kisujjam miatt nem tudom teljesen behúzni.
Az enyémre egészen pontosan ilyen kell:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

54,98Dollár az ára+19,98a szállítás.

És a pontos kombináció:
Example:
My bike is 2005-06 Kawasaki ZX636R
please send me in DARKRED Color
with BLACK Adjuseters
335ft-os angol fonttal számolva
50.00 GBP = 16,779.10 HUF
A vége 17.500 jelen esetben a pénzutalgatások miatt!
Ááá sehol nem találom!
Szia Muja!

Persze jobb lenne nem is vitatom csak engem az a kis csavar baszogatja a csőröm amivel a karok hosszát lehet állítani! Az a kis csavar nem tűnik bizalom gerjesztőnek...nehogy a "rezótól"útközben elhagyjuk..nekem csak ez a gondom de mindjárt linkelek egy videót hasonló termékről...
Igazából az vón jó amit muja linkelt.
STRIGÓÓÓÓ...

Szóval kellene nekem is egy ilyen fékkar, vagy ha nem is pont ilyen de hasonló, illetve a legjobb de egyben a legolcsóbb is, meg legyen felhajlós meg a legrövidebb. Nagyon más igényem nincs karilag. Jahh és arany sárga színben.
Na léptem aludni hosszú volt az éjszakai meló .............. csaó



, ,
Mujahedin ebben teljesen igazad van,hogy semmi extra nincs a karokban mint ahogy mondtad esztétika az ami nálam elsödlegesen számít most és igazából az,hogy a kuplung kart közelebb tudom állítani .De én nem is járok pályázni mint te úgy hogy nekem nincs is szükségem ide oda hajlós karra ,mert enyém nem dől el (remélem soha). Azért,hogy fasza legyen a fékem tervezek fém fékcsövet+05 636 vagy tizedes cirmos tárcsát előre .
jó reggelt így alvás előtt kicsit írogatok.
Szia!
Mennyi az ára amig ideér hozzám egy ilyen fék kulplung kar?
Rendeltél már amugy mert akkor küldöm a pénzt
http://cgi.ebay.com/Folding-Fo...

Csak gördítsétek ezt végig, hatalmas képek vannak rajta, nekem nem tűnik gagyinak és még olcsó is.
Csak, hogy értesd, amit Go vesz, az jól néz ki, és a kuplung oldalt is állíthatóvá teszi és ezzel pont. Ezt viszont be tudom állítani két ujjasra, ha elesnék, vagy eldőlne a gép, a fékkar ne m sérül, mert felcsukódik(egyébként én ezen probléma miatt pályafutásom alatt már két fékkart kellett, hogy vegyek, egyet meg ki tudtam egyengetni) a kuplungot is állíthatóvá teszi és nálam "utolsó sorban" jól is néz ki.
Amit Go vesz, annak szerintem akkor van értelme, ha mindenképpen venni kell mert sérült az eredeti.
Ezzel az a baj, hogy nem előrelépés, csak dizájn.
Hívj fel egy bontót, hogy a 00-01-en milyen van. Szerintem azonos a kettő.
Nekem ilyen mindent tudó kellene.
Nem lehet gagyi, mert az alumínium az alumínium, a cnc az cnc, az eloxálás meg eloxálás. Nem lehet gagyin csinálni.
Cimbikéééém....
Megkérhetlek, hogy segíts nekem ebben?
Aztán ha megjön a jó idő, lemegyek hozzád, együtt beszereljük, jól besörözünk közben, és motorozunk egy nagyot!