Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké
Oksa mester!
Ha jól tudom 4 darabot tudok rendelni! 2 füst 2 akril átlátszót! Szerintem a héten mind a 4et megveszem utána pedig akinek kell majd itt lesznek nálam!
lehet nekem is hozhatol egyet,,de még várjá..megbeszélem főnökasszonnyal kő e neki ijen izé...
csáá! én csináltam magamnak! a cső 80as a perforált meg 60as szal durva! ha kész lessz a yoshi-m és ha érdekel eladom! olcsóba
15.000ft!

Itt dupla ennyi sőt a linken még a régi kivetelű LEd-es lámpa van! Ez az új fényévekkel jobb!
BIKE-IT LED hátsólámpa integrált indexekkel Kawasaki Z750/1000,ZX-63
Szi! a 03-04 es hez mennyibe kerül az a hátsólámaba?
A tiedhez is van 14.000ft-os áron! Füstszínű vagy sima "átlátszó" színben!
gyárekek...valaki tud valamit a zéjiksz kupáról? lesz vagy mi?
Képeket és vidit!
Szia! Szia Muja!Ez jelen esetben 15.000ft de ez csak a 03-04-es évjárathoz van! Esetleg ha gondolod nézek neked is a tiedhez!
Prilla fasza a dobod mennyibe csináltattad,csinálta?ilyet szeretnék én is (csak kb70-es perfóval ) a másik mellé mikor milyen a hangulatom úgy cserélgetném.
Szasztok skacok sikerült ma mennem kb 10-15 km-et annyira jó hiányzott mint testnek a kenyér nyomtam egy 210-et hamar hát ja nem szarozott a kicsike bírta rendesen már szinke ordított,hogy MÉG MÉG MÉG .
Mi az ára?
Az igazi Kawasakis alapjárat :)

http://youtu.be/6fOaouv11VM
Most nézegettem én is, hogy ilyen kéne!
Ilyen fasza index érdekel valakit?!
Halihó!

Valakit esetleg érdekelne egy egyedi elképzelés szerint gyártott kipufogó végdob zx-6r 98-01 és zx636 02ig.380mm hosszú,Bolt-on (csavaros rögzítésű) rozsdamentes ovál dob pipa véggel ! Ár megegyezés szerint!

Üdv.
Darius
így néz ki
utána jártam termékkod alapján lekérdeztem hogy milyen motorhoz való ez a tipus
Szia Dariusz
A bolti ára kb 5000Ft+-500 és +postaköltség
Mivel használtam kb 300 km-t de lehet hogy még annyit sem
mit érne neked?
Mit kérsz érte? tudsz feldobni egy képet róla?
Szia mindenkinek!
Van egy kb 300km-t használt lánckerekem előre 14 foggal nekem z 750 van mikor megrendeltem akkor rosszat kaptam ami zx6r és zx636r hez való igazából szeretném eladni vkinek hogy tavasszal vehessek egy másikat ami az enyémbe való
Hali mindenki! qurva jó idő volt ma tekeregtem kb 20kb de az a 20km isteni volt kipufogóm ideiglenes "Home Made"! am hanglya vadállat