Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már kész! De mivel tisztítsam ki?Mert ugye a féktisztítő a tömítéseknek nem tesz jót...
Egyáltalán nem bonyolult. Cseréltél mát fékbetétet benne? Ugyanannyi mintha cserélnéd hátul asszem van 2 rugó ami a betéteket tartja azt kiszeded meg a 8 imbusz csavart és már kész is. Én a sajátomat akkor szedtem szét amikor megvettem azóta csak egy zx10-ét szedtem szét mert abbol vettem ki a betéteket mert az enyém kopott volt a zx meg totálcar.
Na meg is van a kép! Így szeretném látni az enyémet is
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Sziasztok!
Mennyire macerás dolog szétszedni a féknyerget és teljesen kitisztítani az egészet mert iszonyat fékporos minden porcikája! Mondjuk ma reggel "le kellett" vennem mert hülye voltam de ez hosszú sztori...de ha már lent van gondoltam alaposan kipuculom..azt hiszem annó Crazy galériájában volt hasonló kép erről a folyamatról
K Ú L
Go: Megjött az számlámra a pénzed! Már meg is rendeltem a dolgokat!dobtam visszaigazoló emailt neked!

Vazz: Megjött a pénz a számlámra! Legkésőbb péntekre megy át paypalra szóval akkor rendelem a karokat! Természetesen neked is dobom az eladó által küldött vásárlást visszaigazoló email majd!
Nagyon szépen köszönöm Nagyon vad a mocid hajngja néztem a vidit az üzenöfaladon
Dáriusz! Boldog szülinapot!
Sssstélleg állítható! De nem hiszem hogy nagyon húzogatni fogom, hacsak más nem húzogatja.
Oks, melóba vagyok, majd csak este tudom megnézni 11 után.
nem maradtál le semmiről... dobok mailt
A hossz állítható.

És Stricivel kell egyeztetni, merőamisegítőnk!
Na lemaradtam nemáááá...
Nekem is olyan kell mint mujának, azaz ugyanaz a típusú motorunk van, tehát nekem ugyanolyan kéne csak aranysárga színben és a legrövidebb kétujjas kivitel.
Igen, már pontot is kaptál!
Hali megrendelted már a cuccokat?
....még én se hallottam a yoshimat bazeg...
Oksa no problem!
várjvárj...émmég lehet várok picit,holnap megmondom,most telóztam egy brembo radiális pumpáér....ha jó a cucc akko ezt lehet kihagyom
elküldtem :)
Próbáld meg ide is:zdobrotka84@gmail.com
Elküldtem az adatlapodon található mail címre!

Bocy! Neked?
Mikó jön má meg?
Olvastam az értékeléseit, mindenki topp minőségről és árról írt.
Úgy kell rendelni, hogy leírod a típust, milyen színűt akarsz, milyen színű állító bütyökkel.
Íme: