Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BUÉK
Már kerestem, de ezek ipari smd alkatrészek és a minimum rendelés hatszázezercsilliárdmilliárd darab. Amit meg mutattak, nem stimmelt a mérete.
Ha nem lenne kúrva sok a kiadásom simán benne lennék! De Muja 1 tipp! Szépen el kell menni egy elektronikai boltba és venni LED-et
Ilyen elektronikai cégnél melózok szóval Dáriusz ha nagyon kell még bele is szerelem neked de tuti van valami ismerősöd aki vágja ezt akkor vele kell megcsináltatni!
De szét lehetne csapni a szállítási költséget, ha többen is rendelnénk.
Én személy szerint hányok a gyári színtől.
Látom megoldódott. csak nem rakta ki nekem a többi hozzászólást. ezt hogy rakod bele? sokat kell vele szarakorni vagy egyszerű? mert ha igen akkor érdekelne engem is.
15$ a szállítás4ez a szar amikor a cucc olcsóbb mint a szállítás
Stricikanegér biztos tud segíteni nekem s mindig ö rendel
hétfőn adom! Valamiért gond volt az accommal!De a hiba nálam volt hülye módon!
Szállítással cakkom pakk 31$ Bővebb infó
lajos.koves@hotmail.com
S.o.s-ben kellene nekem valami ebay-es cimbi!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Akit érdekelne matrica olcsón az keressen bátran!(képek az adatlapomon és elérhetőség is)igény szerint készítek!
Minden jót és jó mtorozást!
HEllo mindenkinek !
ZXR 636 hot vannak alkatrészeim 2007es évjáratból maradt meg !
2 hasidom. jhobbos karcos
Gyári plexií
faridom+meg hátsó lámpa.( a faridom be van törve de javítható)
Jobbos oldalidom(karcos mert ezen csúszott)í
indexek első hátsó
hőterelő lemez
Hátsó rendszámtáblatartó
meg 1-2 apróság
fékcsövek

ha érdekel írj a kicsidani@citromail.hu-ra
Szeva Strici leadtad már a rendelést? hétfőn vagy kedden küldöm a zsét rendben .
Na itt vannak a gépek!
kawiforum.com\gallery
Jövőhéten viszek pár cuccot szintereztetni! (kormányvég,hátsó láncekerék,lábtartók, bla bla bla) Esetleg valakinek valami ötlete még hogy mit lenne még érdemes szintereztetni?
jó éjt neked is
Lépek srác jó éjt.
Oké köszi az infót jövőhéten kidobom belőle tuti.Amúgy is le akartam cserélni ,mert nem tudom mióta van benne aztán nem akarom hogy bármi baja legyen a motornak.
Én ezt hallottam több helyről is hogy 1:1 arányban kell keverni a fagyállót és a desztillált vizet. Így jön ki a -35 fok. És kétévente ajánlatos lecserélni teljesen a hűtőfolyadékot
Bocs Janou84 buzi laptop nehéz megszokni
Szeva Jonue84
Ez frankón tuti?