Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-35 és -40 közötti
Szasztok

Lenne egy kérdésem mennyi az ideális fagyálló értéke ,mert én kb -50-55 fokot mértem (azért kb mert -45fokig van a skála).Nehogy szét kúrja nekem a tömítéseket azért kérdem.
Szeretnék egy újabbat venni
én a ricsinél vettem az oldalakat, a fejidomot jelcsától...sztem Ricsi bontónál érdemes próbálkozni..elég frankó kis raktárkészlete van
Hát ebayon vannak csak nem tom mennyi lenne mire ideér hozzám. olcsóbb mint itthon az tuti de igy se tárcakímélő.
Helló! nekem is az kéne jobb oldali idom már elég régóta keresek de csak után gyártottat találtam... abból van dögivel! Nekem meg gyári kellene
Helló! az az idom szett már tavaly nem volt meg :S a politec-es elég jó ja nekem is az van most fent ja és nem tulsó nem drága!
És van olyan bontó ahol találtál komplett idomsort?
Köszi
Értem ilyesmi tervek nekem is vannak, azért is kellet a bukógomba de pályaidomot ezért nem akarok venni pár alkalommal terveztem hogy megyünk 1-2 haeverral és annyi, én sem köridőket akarok döntögetni
Elég sok tervem van az idei évre aztán meglátjuk mi sül ki majd belőle! Köszi a linket! El is mentettem!

Dáriusz! Az túlzás hogy pályázni..inkább ismerkedni vele
csak ebay-en vagy bontókban találsz...én már mindent végig néztem
Még jó, hogy "milliókat és hónapokat" áldoztál a dizájnra.
Ők elég jók.
Pályázni akarsz a tiéddel?
Valaki esetleg tud adni egy linket ahol találok 98 99-es zx6r idomokat, használt is jó.
4Köszi
Hali nézz rá erre http://www.kepesmotor.hu/idomo... Szerintem nem rossz meg nem is drága.
Hát a franc se tudja,nekem még picit várni kell mert még most intéződnek az ügyek,és te miért akarod eladni?
pályaidomot keresek!Esetleg aki tud eladót ne tartsa magába!
Bazzeg, szerintem te előbb eladod mint, hogy hozzám érkezzen akár egy érdeklődő is bazzeg. Nagyon pang a piac.
na jöhet a biznisz
Én odaadom az enyémet meg még fizetsz rá 700-at na
mert mennyit adnál érte?
mennyit kérsz érte?
Jó éjt én is húztam.
Na tényleg lépek aludni ..............csövi
Huhuu minden nap full részegen jáj de kömény lenne .