Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó az Dáriusz csak építgesd kíváncsi leszek hogyan fogod kicsinosítani . Én már a ledes irányjelzőkön túl vagyok most ezek vannak soron alakul ez mint pupos gyerek a prés alatt lasan de biztosan .
Látom egyszer veled érdemes lenne inni valami ottalvos motoros bulin
Velem nem csesznél ki roleeka de egy darabig akk nem látnád az asszonyt mert megvakulnánk annyit innánk az meg nem jó nem tudák motorolni és az meg fályna a lelkemnek .
Amúgy meg tudod próba csersznye
Jó de csak ha a vétel utáni piálást te állod.
Ott még leiszom a maradék 350 et az árából
na tépek aludni csövi.
roleeka ha ennyire el akarod adni egye kukac megveszem 350 ....... na jó 400 ezer plusz tele tank és elhozhatod hozzám , na áll az üzlet ? ja és feles az eredet vizsga meg az átíratás tudod most év eleji akciót tartok kihagyhatatlan , , , .
Karokat és kormányvéget én is nézegettem de az majd késöbb lessz. Mosz bukógomba meg ledes indexek lesznek felrakva ha megjönnek. meg felnicsíkot is akarok rá. csak nem megy egyszerre.
De ha kész lessz akkor csini lessz, és persze a tiéd is az lessz
Szeva Dáriusz semmi extra kap egy verseny gold fék és kuplungkart ,gold kormányvéget ZXR-est, fémfékcső,gold első oil tartályt meg még nem tudom de az is gold lesz
Hát a papirok még egy 100as szerintem. Annyiért meg nemhiszem hogy elvinnék akármien állapotban is van én az enyémet egy nagyon megszorult embertöl vettem ideiglenessen kivolt vona és olajat meg elsö fékbetétet kelet vennem bele. De 780ba hoztam el és és papirokkal szervizzel megált 860-870be.
mán megjöttek az emelőim mán csak az idomot tartó gumikat meg alátéteket várom aztán kész vagyok...egyenlőre
Na ja regado meg minden az kb 140 ezer amig a nevedre kerul
Énkérek elnézést . De szerintem a lényeget érted
meg a tied magyar papíros mer ez meg kűfődi tuti a nyakánmarad
Megsértesz. Enyémen van sportkipufogó fasza gumi puposplexi új szinteres betétek elöl plusz egy bontatlan hátso szinteres betétet is adok. Meg az enyém tele van tankolva
Itt a válasz a kérdésedre. http://www.kepesmotor.hu/kawas... ehezképest nem drága a tiéd és ahogya képeken láttam vanis ilyen állapotban a tiéd is.
Hello Mr.Goo, mizujs? Lessz valami újitás a mocin Idén? Én már készülök.
köszi,okés elősször ezek a procedúrák menjenek le
köszönöm szépen,először rendbe jövök,de még nem tudom mi lessz
Szasztok

Hát Pityú bakker rohadtúl sajnállak és kívánok mihamarabbi felépülést. Én is azt mondom,hogy a motor le van szarva az a lényeg,hogy itt vagy köztünk nem dobtad el a kardot öreg ez a lényeg
Viszont ha kiárusítosd a motort alkatrésznek engem érdekelne a légszűrő ház cakunpakk .
Itt a mailom ha meggondoltad és nem kérsz érte sokat zoli636@gmail.com
Jobbulást kivánok sajnos sok ilyen fasz van akik nem figyelne ránk . kitartás és boldog szülinapot.
osztom a véleményed ddt, ha nem csak pályán ment bele az a 40000km akkor nemlehet nagy baja egy ilyen mocinak. Az enyémben is lassan 40000 lessz és semmire nincs panaszom, nem dobja ki a sebességet nem ráz a kormány 100-nál és ennyi ami nekem lényeg egy motornál. amikor megvettem azt hittem beszoptam mert kopogott valami benne. kiderült hogy a láncfeszítöpatron de az mindegyiken idö elött elszál de láncsal együtt 30-40e és kész. müanyaghegesztve lett rajta a jobb oldali idom de nem látszik kivülröl és az értékén nem vesztett.
Egyáltalán nem irreális egy 5-éves motorban 10.000km.
Én tavaly alig 1800-at motoroztam, egyszerűen vannak akik nem ülnek rá minden fityfasz szaré. mert közértbe, a buksinak kajáért, a csajomért, meg urológiára, postára, meg a wc-re is motorral megyek.
Első évemben ami két hónap volt, 12000-et mentem második évem 22000 harmadik 18000, negyedik 5500, tavaly meg 1800.
Állapot alapján dönts ne érdekeljen semmi.
A 03-04 nagyon jó konstrukció, ha nem akarsz pályázni ezt vedd, mert a 05-06-ban lévő extrák előnyei csak pályán jönnek elő(merevített hátsó futó, csúszó kuplung. kb ennyivel több.
én is így gondolom, 10e km alatt is le lehet strapálni egy motort,de egy gondos gazdánál a több 10e km sem sok.
köszi szépen,majd konzultálunk ha úgy lessz
Ennyi. Én mindig azt mondtam nem km alapján hanem állapot alapján kell motort venni.