Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ja sajnos ez megy...ha átlagban számolunk 8ekm szezononként egy ilyen motornál az 5 évesnél már 40e...
Nem furcsa az. Mo-n nem lehet eladni motort 30-40e km-el. Vagy is el lehet de egy csomóan kérdezik, hogy jaj nem sok az? Mennyit megy el egy ilyen motor? Autóknál ugyan ez.
De tök jó mert lezúztam a motoromat vettem hozzá műszerfalat és abban csak 9000km van.
Mondjuk egy hozzáértő szerelőt vinnék magammal hátha ő meglát valamit amit én nem vennék észre, főleg ha tetszik a motor.
Üdv!
Pityu jobbulást!
Remélem hamarosan én is Kawa tulajként járhatok ide.636-ot szeretnék.A 04-es és az újabb 05 is tetszik.Egyébként mik a különbségek?Csúszókuplung stb?Csak előtte el kell adnom a motorom.Olyan kérdésem lenne mire figyeljek oda vételnél?Furcsa nekem, hogy 5-6 éves motorokban 10-15e km van.
Dobtam mailt ukawa a kipufogóval kapcsolatban amit hirdetsz!

A blokkra nekem is fáj a fogam!
Szia,

Először is jobbulást kívánok! Olvastam pár hónapja, hogy komoly baleseted volt. Még nekem is k. szar látni ezeket a képeket baszki ... De a Te szempontodból az első, hogy teljesen felépülj.
Ha a motorral kapcsolatba esetleg úgy döntesz, hogy nem építed újjá , én a komplett blokkot megvenném tőled. Itt mindig elérsz. Gyógyulj meg mielőbb ,Üdv
nem hanem vasgyűjtő cigányok nem adták meg az elsőbséget,és az utánfutóba csapódtam
NEm is emléxem hogy pontosan mi történt..kikanyarodott eléd egy terepjáró? A képeket nézve tényleg csoda hogy megvagy még!
oké gondolok,én gyógyulgatok lassan,de elég lassan,és ledöbbentem hogy túléltem
TK

...és te hogy vagy? ha esetleg aktuális lenne az eladás gondolj rám!
hát úgy nézem egyenlőre eladáson kívül nem sokat tudok vele kezdeni,de majd még most jön a biztosítós megnézni
lajos.koves kukac hotmail.com
Ejj basszus

Te hogy vagy?!
Dobj már egy mailt... lenne pár kérdésem ha valóban elakarod adni ami maradt szegénykéből!
na emberek 4 hónap után ma hozták haza a motorom,és nagyon szomorú a látvány rohadt cigányok kapják be,most nem tudom mihez kezdjek adjam el alkatrésznek
hogy hoztatok össze ilyen jó gyereket, biztos nem rád hasonlít
Nincs ilyen probléma.
És mennyit tudtok mellette aludni?
Eddig minden előírás szerint megy.
Majdnem

Nálatok mi a helyzet, növöget a kis aszfaltbetyár?
Gratulálok!
Szóval Judit és András.
Ja motoros pajtik. Mondtam már, hogy megnősülök. Nekem se lesz jobb mint nektek akik házasok vagytok

De van ilyen jegyes verseny, és lehet nyerni menyasszonyi ruha ajándékot. Ezért kérlek titeket szavazzatok ránk (Krisztina és Roland), hogy mi nyerjük meg.
itt a link http://www.pecsinapilap.hu/fv
, ,
És ha két Kawasaki állna ott?
Pfejjj....