Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem egyszer megint lesz két motorom.
Biztosan nincsen elfelejtve a pályamotorozás, csak pihi van ameddig megfelelően talpra nem állok a dologhoz.
Úgyigazááábóóóól..... Egyiksem.....
Világos. Én sem örülök amikor alkatrészek után kell kajtatnom még ha a motorozásom nincs is veszélyben.
Melyik része nem tetszik?
Nálam alapfeltétele a pályázásnak az volt, hogy bármi történik a motort meg tudjam csinálni. Én életem elmúlt öt évében, hóolvadástól az első fagyig, minden napom minden percét a motorozásnak szenteltem. Egyik évben mikor fellöktek és lezúzódott a vas, nem volt pénzem helyrehozni és ez elvitte az egész évemet. Még egy ilyenbe nem akarok belefutni, és mivel a tartalékaim jelenleg máshova kellenek, nem tudnám az esetleges károkat orvosolni. Biztosan lesz ez még jobb is, akkor visszatérek és lemegyek 2.03-ra.
Furcsa a színe.
Ez volt a kérdés. Sajnálom.
Nem túl rózsás a helyzet, de ennek ellenére fogok, bár nem olyas formában, ahogyan Te azt motorozásnak nevezed.
Szépen elgurulgatok, óvatosban túrázgatok. Pályázás biztosan nem lesz. Még a kawa-esteken sem.
Éppenséggel azt is lezúztam, egyszer. Persze segítettek. 400e-t fizette a biztosító, 450-et költöttem rá. Teljesen új fényezés, új fejidom, fejidomtartó konzol (60ropi volt ) stb. Szebb állapotban adtam el mint ahogy megvettem. Így nézett ki eladás előtt.
Fasza, most megjesztettél

Bár utánnad kinek kéne az a motor, te az összeset lerugod
2005-ben 1,1-ért vettem az 5 éves Thundercatomat. 2 évre rá 850-ért senkinek nem kellett. Végül is 700-ért ment el bizományiba. A vicc most jön. Tavaly felhívott egy ember, hogy odaadom-e 800-ért. Valamelyik hirdető oldalról nem lett letörölve. Mondtam, hogy már két éve eladtam de 800-ért odaadtam volna.
Szeva muja! Hogy áll a szénád? Idén motorozni is fogsz?
Odaadnám 700 ért is ha lekpznák
749000.- hát az ilyenektől totál kiborulok. Úgy írod mintha valaki leszámolna eléd 720000-t nem adnád oda.
Ez csak idő kérdése.

Én 3X volt, hogy meghirdettem. Összesen vagy 9 hónapot volt fenn a hirdetés és egyetlen ember hívott fel, az is motortolvaj volt. Aztán amikor leszedtem a hirdetést és megbarátkoztam vele, hogy marad, jött szkráccs koma és megvásárolta. Istenem, de jó motor volt az.....
Na azért, nem hiába volt marketing előadásom, tanultam valamit
a 750 még sok volt de így már korrekt
Hát ajánlom is nekik
Szerintem nem kérsz sokat. sajnos ez nem megy egyik naprol a másikra, válság van jól meg kell fontolni az embereknek hogy mire költik a pénzüket. lessz majd jelentkezö nyugi. Kitartás
Ne jelentkezett még senki a mociért
szerintetek sokat kérek ezért a szépségért?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-4386502
Én nem merek vele menni attól fosok elesek és összetöröm inkább bemegyek a garázsba leülök a fotelba és csak csodálom .
Nehéz ki bírni,hogy ne menjek vele de inkább nem majd ha jobb idők lesznek . Addig is marad a 2-4 hetenkénti indítgatás
Ja vigyázok rá, ez csak a szokásos örültködés. Hát én se izzadtam meg