Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak óvatosan nehogy elcsússz vele valahol mielött eladod
Én karácsonykor mentem egy kört volt 13 fok De melegem nem volt
Szasztok mi a szitu skacok ?
B.U.É.K.
Na szevasztok! berugtam ma a zöldet. Hát így 4 hónap pihi után elég nehezen indult

Mentem is vele egy kis kört a garázs körül, majd odafagytam basszus, de jó volt.
Meg kapott egy kis börnáutot is, hideg aszfalton könnyen ment
Boldog újévet mindenkinek
Szasztok meg B.Ú.É.K mindenkinek .
Húzós este volt de túléltem
BUÉK csak túléltük ezt is
Boldog Új Évet Kívánok kedves barátaim 2011 ! Üdv.Deni
Buék mindenkinek!
Mindenkinek aTopicban Boldog és sikerekben gazdag új évet kívánok, és többezer balesetmentes kilómétert
Hellóka Strici. Nekem kellene egy ilyen index és még van valami, de azt e-mailban küldömmajd irj rá egy árat rendelés elött
Na aztán boldog új évet mindenkinek! és jó lerészegedést! És jó lessz a a 400Ft-s benzin
Kawások, Boldog, sok-sok km-s Új Évet Kívánok!
Boldog ujevet kivanok minden zooodverunek
Én sem sokáig leszek már gép előtt ezért:

Boldog és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok Kiskalózok! És vigyázzatok, nehogy valami részeg állat a kezetekre lépjen.

Janou
Szevasztok zőőődek.
Motorozásban gazdag, boldog újévet kívánok nektek így előre is.
Mivel én megyek piálni kb fél óra múlva ,mert nem lehet elég korán kezdeni . . . ezért
minden állatnak bocs azaz Zőőd állat tulajnak , kívánok Békés Boldog Benzingőzzel Teli Új Évet .
srácok...nemsoká indulunk ezé most
Kicsi vagyok, székre állok ... bassza meg még így se látok, de azért egy kurva nagyot kiáltok:
Boldog Új Évet Kívánok (-unk)

aki este siófuck környékén lesz csörögjön meg
pacsi nektek
Estét mindenkinek, most írok mivel szerintem holnap nem leszek olyan állapotba, így ezért BUÉK mindenkinek

Ja és még mindig eladó a mocim http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Csoki mindenkinek!

Aki szeretne ilyen LED-es microindexet az szóljon előre! Jövőhéten adok le rendelést! Jelen árban 3200ft szállítással együtt! Szállítási ideje 10-14 munkanap!
merén ilyenkor asszonkám mellett alszombazmeg....most is csak kijöttem tejet inni...persze mert hugyozni kellett. ha valakinek elmondod ugy pofánbaszlak hogy nyekkensz..
Na mi az megint parizert csináltak a szádból ?
Ejj de jót balhéztunk Crazy faszé nem vagyol itt velem ilyenkor
van 2 eladó pocket-bikeom de tényleg...olannyamégbiztos nincs..neked jár hozzá ingyen kawasaki matrinya