Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van mindene ne aggódj.
El fog menni az cumira meg kiságyikóra. Meg kéne komolyodnod Tibi. Most már ott a kis ördög aki hazavár
Pihengél. Már van pénzem alkatrészre csak még nincs kedvem kimozdulni értük. Szabadidőmben a gyermekemet nézegetem.
Nem tudom, mert a kiszemelt gépen van mit tenni, szerintem idén nem lesz kész addigra. No meg most lagzi projekt van az is egy pénzszipka

max kövi szezonba benevezek

Neked mi van a vassal?
Vedd meg inkább az én karbon GPR dobom, neked olcsón odaadom
Ez egy jó ötlet. ZX Kupa lesz?
2005 636 ha összejön
A sport dobot nyugodtan karbonoztathatod. Azt meg lehet fogni izzasztó menet után is. A gyárira ráolvad a cipőd.
nem gyári ez 1 Martin dob csak dőlt a vas behorpadt visszakalapálták amennyire tudták de olyan szép sosem lesz mint volt ez tény
A gyári dobot szerintem ne karbonoztasd.
sziasztok kawasaki villalakók:D
szeretném karbonoztatni a kipufogómat és néztem 1-2 oldalt ahol ilyennel foglalkoznak de ott azt írják h 180 fokig! na most ez kicsit sztem több :D akkor nem tudom h van ez, világosítsatok már fel légyszíves :D köszi szépen
Mivan terveóbe mitszeretnél venni hejette?
telefonszám 0620/992-4528
üdv. eladó zx 6 , 2007-évj.-hoz fekete üléspúp gyári állapotban ára 10000 ft. valamint 1 db. 100 km-es 45-ös hátsólánckerék szinte új. ára 4000 ft.
Azt én is remélem

Kawa lesz ha minden jól összejön

A holdra jutás is kis lépéssel kezdődött, ezt ne feledd el
Üdv!
Elég kis lépésekkel haladok a 636-om felé...
Remélem jól szállsz ki a gépedből.
Gondolom Kawa lesz?
Boldogat compos koma
Na megy az üzlet? Remélem minden okés, és hamarosan lesz új kawa
Sziasztok!

Eladó a mocim, ha ismertek valakit aki akar egy jó gépet akkor lökjétek csak neki EZTET a linket bátran.
tudtál,köszönöm.
Szeva kalev nekem a 01-es kawám 202-205 Farenheit-nél nyitott számold át Celsiusba. Remélem tudtam segíteni .
2
te sem tudod mikor nyit a termosztát?
2db zx6r-ed van?
azt hiszem én is megkéstem,de ettől még Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

egy szakmai kérdés:'00 ninnya víze meddig mehetne fel?
Megkésve bár, de törve nem
Kellemes Ünnepet Kívánok minden zöld Tulajnak!

Békés boldog karácsonyt mindenkinek