Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Strici úr erről mi a véleményed 270644031816 .
Szted jó 636-hoz ,könnyen felhelyezhető mi a véleményed.
Na jóéjt srácok.
Igy van hála neked megis találtam és már készül a terv.
Egy teljes lakkozásért szerintetek sok 15-20e ft?
csak mert most kaptam ajánlatot egy havertol, de mondtam hogy megvárom atervet majd arra mondjon valamit.
Miket rendeltél még a mocidra Strici?
már megvan de pszt
Nálad mi a helyzet? Mi lesz tavasszal a nyerő befutó? Ma nézegettem a motor árakat a használtautón és majdnem eldobtam az agyam!Annyira "nincs " áruk hogy az hihetetlen!
akkor bocsi ilyen ez a popszakma
Ja és hozzáteszem ha az a kúrva köcsög műanyag hegesztős nem ilyen trehányul csinálta volna meg nem is fényeztettem volna! kb 5*5cm részt kellett volna visszahegeszteni erre lecsiszolta a fél elejét fasztarisznya volt
Miért tört volna össze?! http://p1.bikepics.com/pics/20...
Egy madár jött belém és mivel külön nem akartam fényezni a fejidomot és volt most pénzem így telibe fújtam!A plusz alkatrészek szintén!szintet váltottam a cégnél és most van egy kis plusz amit a motorra tudok költeni!
Szóval nekem semmi komoly!
a tiéd nem tört össze? Miért fényezteted?
ezt nem értem!
ki mondja?
Ja és Martin holnap dobok mailt csak pepével sem tudok sűrűn beszélni!
Látom mindenki Martint kereste fel!
Az enyém már festés alatt plusz a cuccok is jönnek az ebayről!

Amúgy elég sokan törték össze a kawát itt a topicban! Nem bírtok velük?!
Ne viccelj Én köszönöm a fantasztikus tervet! áááá már várom élőben milyen lessz. annyit változtatok h a lánc arany és a lánckerék marad fekete. a lábtartó részen még gondolkodom valami fekete valtermotoban de még az a jövőnél is jövöbb terv.
háááá bázzdddd meg
itt a tél
Mi ez a nagy Photoshop őrület?
Nagyon szépen köszönöm.
Jóestét
Szép jó estét
Rendben. Az érettségi a fontosabb, majd akkor utánna kereslek ahogy neked jobb. Nekem ráér
Köszi és nyugodtan kereshetsz bár tavasszal az érettségi miatt nem biztos, hogy megtalálsz. A közeljövőben majd feldobok egy galériát az új tervekről, ott lesz minden. (sok 636-os, zzr 600, hayabusa, yamaha dt, xjr, ktm exc stb.) Meg felrakom télen a rajz portfóliómat is (ha elkészül), ott is vannak finomságok. Persze csak akit érdekel. Üdv!
Ok renben, de ez estbe részemről tárgytalan. Marad a d211. Olyanod esetleg nincs?
Akkor tavasszal majd meglereslek

Egyéblént tetszett eddig mindegyik munkád amit 636 ról láttam
Köszi Bálint, hogy felraktad. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sikernek örvendek 636-os körökben. Bár Nektek köszönhetően már szakosodtam Kawasaki ZX-6R irányába. Dáriusz és MrGo636 dolgozok minden szabad időmben, és meg lesz mindkettőtöké, de 1 hét múlva őszi szünet és akkor időm lesz mint a tenger. És vannak még terveim. Bálint motorjához visszatérve, szerintem sem sok a 'Hawaii' minta. A célom az volt, hogy egyedi legyen. Köszönöm a dicséreteket. És ha bármelyik Kawasakisnak tervre lenne szüksége az megtalál. Üdvözletem!