Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2005-ös, de normálisan tárolt. Az ár irányár...
Szerintem sok az arany, meg a "matyóhímzés" se kellene alulra! De Te fogod használni, ezt neked kell eldöntened!
A 2. és a fekete részeket mattba kérd.
Nekem tetszik.
sztem sok az a minta
cakunpakk akkor nem olyan vészes.
kösz Janou84 .
12000 Ft
Én még várok egy tervet tőle az eredeti szín kombójával és úgy döntök majd melyik lesz a nyerő.

Nem tudod mennybe van a forgalmi átírás szín változás miatt vagy ,hogy működik az egész herce hurca ?
Ja nagyon vágja! ügyes!
Prilla bazi jól néz ki a motor. Martin tudja mitől döglik a légy.
Nagyon tuti. nem sok a Hawaiminta attol egyedibb.
Én is várom már a tervet. kiváncsi lennék az enyémre
kabbe most irigyellek
Ő volt igen. am arany lánc lessz mert nem nagyon bízom abban a szines lácokban. nekem csak D.I.D Ren tavaszal már így fog festeni a moci.
nagyon adja
hm prilla ez geci jó lett. A hawaii mintát simán benne hagynám nagyon vad benne. De egy dolog amit én másképp csinálnék. Tuti ebbe a szin kompozicióba gold láncot tennék rá a zöld helyett.

martin volt az elkövető?
Na sakcok kész a terv. Nekem ki..szottul be jön! Szerintetek nem sok a hawai minta? szerintem nem
Látom ez mindenhol igy van nem csak a mi környéküknkön. Ittis a fasz nem adja meg az elsöbbséget, plussz kezében a teló nemis indexel és még neki áll feljebb hogy közel mentem a kocsijához. Akkorát szabájoztattam a bödös pofájába hogy majdnem átugrott az anyósülésre. Itt a cigók 90%-nak nincs jogsija szerencsére ennek csak 40% nak van autója. ha 50% fölé ér akkor leváltom a zöld mocit egy zöld tankra .
, , biztos belemegy , , , .
ja amúgy van fasza áron most zx10r

ddt add el oda a tied nekem én meg megveszem ezt neked cserébe

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja-4243941
láttam bazzeg, amikor B-s jogsit szereztem pont egy ilyennel kellett szenvedjek a rutinon párba

kézifékkel tolatott bazzeg nem tudom, hogy lett e végül jogsija de nem ment neki. Amikor balfaszkodott és az oktató már a haját tépte én a fejem a hátsó ülésbe nyomtam, hogy ne hallják a röhögést

De mondjuk ezen kívűl többet nem láttam én se tanulóautóba
Ha nem sajnálnám a pénzt akkor még vadásznám is őket .
Amúgy nem tudtad roleeka,hogy BMW,Mercedes stb.stb ilyen kvalitású autókba nem jár gyárilag index, vezetőknek ész meg ilyenek.
A másik te láttál már tanuló vezető autóban cigányt ? ,mert én soha .Na ez a nem mindegy ám ja és még azt sem láttam még,hogy rendőr megállítaná az ilyen állatokat.
Biztos 8 órában dolgozott az X5-ért is.

Ja és nem vagyok faj gyűlöló de WHITE POWER .
Ez így igaz. azt utálom a cigókba, hogy ostobák a kreszhez, persze tisztelet a kivételnek. De pl múltkor én úgy jártam, hogy egyirányú utcába megyek szépen ahogy kell erre jön velem SZEMBE egy X5-ös és bazzeg letol, mert ő el akar menni. amikor mellém ért akkor láttam, hogy két kutyaláncos cigány gyerek ült benne.

én nem értem, ezek a jogsiukat libáért vették vagy az x5-el még az egyirányú utcába is be lehet hajtani fordítva

persze nem mindegyik ilyen ismerek normálisat is csak azokból kurvakevés van
mikori gyártású?
Sziasztok! Eladó egy új Dunlop D209 GP 180/55 med-hard keverékben. Ár:27.000 Ft. http://www.kepesmotor.hu/sport...