Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Hát ez majd akkor dől el ha majd egyszer látom élőben,azt se tudom mennyire sérült,de még odébb van míg láthatom
Jobbulást. az a lényeg hogy megmaradtál ennyi törés után. A mocibol lessz még valami?
köszi szépen
elég szaftos téma... de nem kiabálom el...ha sikerül befejezni akkor aki szeretné annak elküldöm/ amúgy teljesítménynövelés stb /

jobbulást pityuuu
köszi szépen,remélem hamar felépülök,bár nehéz lessz
ÓÓÓ a picsába. Mielőbbi felépülést.
hát a térdem helyett inkább a másik kezem tört volna,a motort még nem láttam,de már sajnálom szegényt,egy nő se ér ennyit
Pff haver!akkor ez elég gáz helyzet? motorral mi a helyzet?
hát egy köcsög cigány elémfordúlt,holott nekem volt elsőbsége m,medence törés,bal csukló 3 csavar,jobb alkar 10 csavar,jobb kulcscsont,jobb térdkalács 2 szegecs.A legrosszabb a térdem,már picit mozgatjuk de majd összeszarom magam.
hogy történt?jobbulást nektek!
hali srácok mi újság van erre felé,én sajna régen voltam mert motoros balesetet szenvedtem a gép is meg én is összetörtem
Miről írsz te szakdogát?
Az jó! kicsit tobbre tippeltem. bár nekem biztos több lessz mert nekem sérültek és javítani is kell.
Felni nélkül akciósan 70.000ft!Plusz oda vissza a posta 10.000ft Felniket majd itt helyben fényeztetem majd! 5.000ft/db!
Meg szabad kérdezni mennyi lessz? nekem is tervezi már martin0818 a gépet. kíváncsi vagyok kb mennyit kaparjak össze.
ő is segít a szakdogába
mit bizniszelsz agoéknál?
nemsok..írom a szakdogámat.ma votam Ágo-nál,jöv7 megin kamoto
majd jövőhéten!Tegnap hívott pepe még csinálja! Veled mi a helyzet?
helyzet? megjött mán az új ruha?
mindenki el van tűnve
Mizu skacok?