Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerült.
2 hete működök.
Evvel nyomulok.
VR46 Transz (:
hát úgy valóban nehéz. Sikerült beindítani a vállalkozást? Moci mikorra van tervbe?
Üdv Janou.
Köszi, viszont.
Igy könnyebb elviselnem a szeretett motorom eladását, ha nem olvasok a motoros élményeitekről.
És ujra nemzetközizek. Időm sincs.
üdvözlet campos! Jó újra itt látni téged
Üdv mindenkinek.
Sajnos rég jártam erre.
A mult héten Strasbourgban voltam, és láttam egy ugyanolyan zx 6-os mint amilyen az enyém volt. Megszakadt a szívem, és könnyes lett a szemem.

Remélem mindenki egyben maradt a szezonban.
nagyon helyes, a héten én is kivonatom az enyémet
Velem semmi extra.
Kicsit megviselte az idei motoros dolgaimat ez a melóhely váltás, nem igazán van időm ide sem feljönni. Ha a műszakom du-ra esne, csak 23h-ra érnék haza. Perecemmel nem tudom mi van, vettek egy autót, azt elmentem megnéztük, azóta nem hallottam róla. Meg igazából senkiről sem. Ha a jövőben így fognak állni a dolgaim, ide is elég ritkán fogok feljönni. Mármint minden nap beleolvasok, de nem sok energiám van már éjfélkor írogatni. Reggel meg amikor kelek, senki nincsen még itt. Motor elrakva télre, jövő héten kivonatom márc. 31-ig, és télen lesz egy csomó dolog amit megcsináltathatok rajta. kb ennyi.
Majd összemelegedek vele, lime party majdnem összejött csak ott volt a csini nője
Te a pereccel jóban lennél!
Fúj te kis hamis , .
De legyen video, legalább lesz mire recskázni
De kérlek ne vedd fel és ne legyen fénykép sem jóóóó ígérd meg .
Tényleg mi a rák van vele?
Már tegnap is kérdezni akartam,hogy hol jártok Muja, perec,crazy papa,ddt és a többiek. De te már megjöttél Muja
A srácot majd én megbaszom!
Ja bocs te tudod te jobban ismered , , .
A perec az köcsög. Csak pucsít. , , ,
rolee ne mondj ilyet meghallja perec vazze megkeresi oszt megteszi többször egymás után , .
, , , .
Ez buziság
Ha még egyszer ilyen tetü spam-et belinkelsz ide, megkereslek és megdugatlak a pereccel
Regisztrálni kell, ismerősöket meghívni, ha azok regisztrálnak, 10 liter üzemanyagot gyűjthetsz, amit a sorsoláskor meg is nyerhetsz. Próba cseresznye.
mi ez a marhaság?
Mondjuk megértem az a csaj kicsit jobban néz ki mint te
valahogy megértem

Sohasem fogja eladni.