Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért nem egyeztetek meg Dáriusz ,mert bunkó vagyol baszod minden szart észreveszel................................. , , ,
Na én elmentem berugni. majd hajnalba brümmögök a mocin kínomban . további szép estét m9ndenkinek.
Beszéltem miért kérded? van valami baj ? halazd nyárra mert akkor el tudok menni segíteni szálybabaszkodni kiccsávót .
Hát ha egy streefighternek kell annak zozottan is jó de ne kérje el érte a csillagos eget. volt egy román papiros arra az volt irva hogy enyhér sérüt, karcos 1 kép volt róla, nemvolt meg kompletten a jobb oldala, lábtartó a jobb fényszóró kormányvég...stb semmi. és igy volt 800e. annyi hülye vamn hogy csak na Van aki annyira bevan indulva az elsö motorvételtöl hogy azt nem nézi meg amit kell és a látható kisolgokat meg ne nézi. ebböl vannak a szar vételek. olvastam már 1-2 szomorú történetet. azokbol okulva mentem el motortvenni. mire ezt megtaláltam Hódmezövásárhejn már én is ugy voltam vele hogy a kishibát leszarom de ha már idáig eljöttem akkor elviszem . De böjött. szerencsére
Szasztok skacok.
lol amikor én vettem az enyémet akkor volt olyan bazzeg aminek a gázkara úgy volt feldrótozva

Csak tudnám ezek a pofák mi a faszt képzelnek, kifognak majd egy palimadarat aki megveszi ilyen trógeren
Ebben teljes mértékig igazad van. bár amikor válogattam mielött megvettem ezt a mocit láttam olyat aminek még 30-40 nél se lehet elengedni a kormányt mert már nem 2 hanem 4 nyonvonalon akart menni és kért érte a köcsög 1 millát. valami különös ok miatt nem egyztünk meg
Szarni rá enyémet is átfujt fejidommal vettem. Rá kell ülni és egy jó 80-as temponál Elengedni a kormányt. Ha nem döglesz el vele akkor meg köll venni
Átvan fujva a fejidom ha jol látom. elüt a szine az oldalidomtol mindegyik képen.
Janou ide nézz, találtam neked valamit.

igaz nem 2003-as de külföldi okmányos és olcsó

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
NA ezt én se tudom ez az elsö tél ugy hogy van motorom és csak néegetem. majd felülök rá aztán rümmögök mint a kisgyerekek .

MR.GO Stricivel beszéltél mostanában?
szerezz be két vérmes csajt, azok majd segítenek kicsit feledtetni a mocit
mindenki punnyad és éli a 7köznapi emberek szürke életét...kibaszottHIDEG
hogy a faszomba fogom átvészelni a telet...
Mi van márrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ki van halva a topic !
kompl. idomgarnitúra olcsón eladó
Hali. amugy festés utál lakkozzák amocit nem?az aréteg csillog rajta mint a Salamon töke.
nemsokat....pont jóárba van
húú baz ez agyon vissza van verve! Mit csináltak ezzel?
Szét is volt szedve és ilyen szegecseket vissza rakni

mennyit adtál érte?
hemhem...meggyütt a josimura fényezőnél a ruha
milyen kihalás van itt...
Mert sok a kavicsfelverödés rajta, fejidomon meg az oldalidomokon, meg amikor az elözö tulaj felboritotta és ujrafestette, akkor nem lett szépen megcsinálva a fejidom. ahátulján meg a szerencsétlen a NINJA feiratot sárgára akarta festeni valami lakkos fesékszerü izével és jol elbaszta. ha közelebröl nézed akkor feltünö de akkoris tudom hogy ott van.
Sziasztok! van valakinek ilyen modellje....Tudom nem motor de kéne....
De miért akarod lakkozni?

GO:Megy mail!