Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja én is igy vagyok. már másra nem is költöttm csak a vasra. majd alakul van 5 hónap kb a következö szezonig. Addigra csak összejönnek a dolgok .
Köszönöm.
Nem csesztettél! Bármi van vagy kell a mail címem tudod!
Strici ment az emil rem. meg tudod nézni.
Szép lett Dáriusz nagyon .


Én is gondolkodom Gold fék+kuplung karon + még 1-2 apróságon attól függ,hogy hogy állok majd anyagilag.
Meg attól is függ,hogy a beszállittom mennyire haragszik a sok csesztetésért de majd nyáron összefutunk oszt kap 1-2-3-4- sok sőrt aztán megbékél .
De most már ideje anyukára is költeni ,mert aztán kint kell alugyak a motorral annak meg ügye hiába van a kipun lyuk még sem olyan érted , .
Köszi. A tekezed is benne volt
Na mégegy. . Öröm ránézni. Majd én is rakok rá felnicsíkot is meg olyan tuti indexet mint ami Neked meg Stricinek van, csak lehet hogy sötétitett lessz. meg aranyszínü rövid karok. ha minden jól megy decemberbe rakok fel róla képet.
még 1 kis index elférne de nagyon szép
Mr.Go ilyen lett a vas.
1.kép: ilyen volt.
2.kép ilyen lett.
lajos.koves@hotmail.com
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

Strici....nekem kéne egy ilyen :)
meg még keresek valamit
ezeket meg tudod rendelni nekem?
Sziasztok!
Most rendelek ebayről integrált indexes hátsó lámpát a motoromhoz!(sima illetve füst színű)13.000ft-ba lenne darabja!
Gondoltam rákérdezek hogy kell e valakinek ilyen?
http://www.youtube.com/watch?v...

Fitment:
2003-04 ZX-6R
2003-04 ZX-6RR
2003-04 ZX636
2003-05 Z1000
2003-04 Z750S

Természetesen szinte bármilyen motorhoz illetve évjárathoz tudok rendelni!

További szép napot!
Jobbulást Janou84
Jobbulást
köszi
jobbulást
azaz
Hát engem meg nem lehet altatni szal max érzéstelenítéssel lehetne. Fantasztikus dolgok ezek.
jobb oldali hasfali... az enyém még nem volt okádék de már elkezdett fájni és tartottam tőle hogy kizáródik és akkor nyekk...
Orvos kérdezte hogy altatás vagy érzéstelenítés. Mivel az érzéstelenítésnél a gerincedbe adják az injekciót az altatást választottam... Elég durva érzés amúgy
Cső

Milyen sérved volt? Altatással csinálták? Sajna nekem is van, még 6 éves koromban csináltak egy full hasi feltárást és ebből maradt egy bűn ronda hasfali sérvem. Jó lenne megcsináltatni mer elég okádék.
próbálkozom...
ejj..uhh..jobbuljáá
Sziasztok!

Na túléltem a kórházat, jelentem hogy a körülményekhez képest jól vagyok. Amúgy szerdán műtöttek sérvvel.
köszi! szét is nézek szerintem
Huh, ez nagyon vagány kis gép lett!

A felnicsík meg a plexi sokat dob rajta
Igen ívre hajlítva bénáknak mint én + oldalanként 3 felirat amit akarsz.