Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Srácok mindemki elvan tünve.
http://www.youtube.com/watch?v...

Kicsit unatkoztunk a csajommal pénteken...
Joe!

Mail ment
Jó éjt srácok.
jóéjt
Na megyek, mert holnap meló reggeles vagyok bassza meg.

Jó éjt.
Egyetértek.
Részemről semmi kerekezés nem akarom összetörni rottyon lennék asszem lelkileg + nem is lenne talán annyi pénzem,hogy megcsináltassam. Én inkább a térd koptatót próbálom letenni bár avval is össze tudom rottyantani . Na szóval nem akarok kerekezni még egyenlőre .
Én 780 ba vettem. a foszer megvolt szorulva kicsit meg alkudtam is 850 röl. Én már vezérmü láncot+feszítöt cseréltem benne. csak turázgatok vele meg néha kicsit elborul az agyam és akkor húzgálom neki de nem gyilkolom.eddig 1 szer kerekeztem vele szándékosan. Az a lényeg hogy még bírja majd egy darabig ha vigyázok rá. Ezt akartam tudni.
akkor nekem papírforma szerint alakul
Hát én sajna 40-ezer közelében sem voltam és már vez.lánc +feszítő csere megvolt és mi jöhet még.........jaj istenem.
1100000-re tartotta de én alkudtam egy kicsit és így 1050000-be állt meg.
Utcán komolyabb megbontás nélkül elmegy 40-50 000-et. Utána vezérműlánc, kuplung, váltó egyes elemei beszarhatnak de ez a felhasználótól függ. Ha nem gyilkolod (sok egykeró, gyorsulás, melléváltás stb) akkor a váltó is elmegy 100 000-et.
Ha szabad kérdezni: Mennyiért vetted?
Ha szabad kérdezni: Mennyiért vetted?
Én 29000-el vettem, és ma ünnepélyesen lett benne 37000. mennyit mehet el egy ilyen motor? mármint váltó vagy a többi kopo alkatrész mennyit birhat?
Én 25000-el vettem 1 éve és most van benne 32400 egyenlőre , .
Én is remélem. még akarok menni egy kört az uj külsővel. Ma meglett a 8000.Km em a mociba. és márciusba vettem
Még nem de remélem jövő héten megjönnek .
Na ezzel egyet értek. Én is kicsit mentem össze vissza. Neked megjöttek a Cuccok?
Szasztok végre kész lett a motor Pénteken hát persze,hogy azzal mentem melózni sőt még Szombaton is miután lecseréltem az oilt és szűrőt.
És nehogy baj legyen ma is mentem kb 150-200 km-et . örülök is mint állat.
de az gáz hogy jön ku..a tél valamiért utálom.....nem is értem,hogy miért . remélem hamar vége lesz és nyomhatjuk tovább nekem már most hiányzik .
De küldtem és válaszoltál is .
Mindenki csapat a géppel. Én is most indulok
mindenki el van tűnve...what
Köszi igyekszem