Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen annyi lesz Ha mehet a rendeles dobj egy mailt amiben a neved cimed van hogy tudjam hova rendelni. De most szolok hogy beletelik majd egy kis idobe kb 2-4 het.
Ja és kb mikorra lenne itt?
Jó lessz ha hozzám jön! De bizti 11lessz az index meg a plekó kiszállítással eggyüt? még nem volt dolgom ebay-el és nem értek hozzá.
Tenyleg Joe.Devillel beszeltel mostanaban? Valami olyasmi volt hogy megyunk egy hetvegere hozza inni
pontosan. De csinalhatjuk ugy is hogy megrendelem magamnak majd itthon feladom postan utanvetellel...ha neked igy jo
akkor 11000Ft és a kezeben fogom mindkettőt?
hamiapicsa?
a plexi 7500ft az index 3500ft-ba jonne ki. termeszetesen hazhoz menne minden. Meg ezt a plekot neztem ki 390236706378
Azert irtam mert lehetnek problemak az illesztessel de mondjuk ezt nem egy kinai gagyi idom szettre teszed fel..szoval meg jo is lehet.
nincs következő verseny.végeztem a kawasakival
Remelem azert a kovetkezo versenyre osszeall a motor.
Na az index tuti meg ez a plekó:180553467436
ha nem cinkes h ilyen olcsó. arra éretem a cinkest h passzolni fog rá szerinted meg semmi gáz vele?
879.lettem..nem fejeztem be a versenyt mert ugy szétrugtam az uj váltót mint hülyegyerek a pedálosmoszkvicsot ,miután beakadt a lába buktam kb mindent a váltó miatt igy most nem vagyo kmérges kicsit sem.mulkor is ez szopatott meg ,igy nem nehéz kiszámolni mit veszitettem el.
hallgatom István leginkább a karugyintezes@freemail-emilre.vagy facebook üzeneten.....a lányok természetesen eladók.úgyis olyanok mint a jó macska:mindig visszaszöknek meg má néha tele is faszom velük
Prilla,Go....akkor kinek mi kell?Mert ma este megrendelem a cuccokat. Esetleg valakinek valami az ebayrol?
Zsiiiiiiriskenyerbazdmeg De a beszamolot akkor is hianyolom azt se tudjuk hanyadik lettel...
en tudnek valamilyen csere uzletet ajanlani
szarok a váltóra
És nekem? meg azt az olcsóbb plexit?
Szasztok

Stricikém megrendelted nekem az indexeket ?
Ok! akkor keresgélek tovább. am milyen méretű volt a beömlője?
Igen el!
Na elvitték a pufogót?
Mindig élvezet olvasni az írásod! Joe meg sehol!
Hát miután nem indultam így max. az élményeimről számolhatok be. És mielőtt megkérdeznéd reggel 5:50-kor kinéztem az ablakon, állt a víz az utcában, ködszitálás stb. és ezért inkább visszafeküdtem. Ennyit nekem nem ért. (Pláne, hogy nekem lábon kell kivinnem a motort). Majd a Márkák Harcán újra próbálkozom.
De jól esik, hogy hiányolod.
zx kupa beszámoló lesz?