Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs Prilla. Csak ugy jött a gondolat.
Kössz a tippet. megprobálom.
Én eddig is értettem.
Akkor legyél kreatív fogsz egy darab hungarocelt és kifaragod aztán leméred

egyébként szerintem fosásig van a net ilyennel. Én egyszer terveztem solidworksbe egyet, aztán le is esztergáltattam, jó is lett

De ha rám halgatsz nem fémből csinálod hanem műanyagból, mert ha eldőlsz kevésbé basz oda a váznak ahova fel van fogatva, a műanyag jobban elnyeli az ütést amit kapna.
Akkor minek írod h akarsz venni vmit?
Vágom. csak nincs pénzem éppen. Ugymeg hogy van anyag igy ingyen van. Nemvagyok lóvés, probálok spórolni. Meg nem találtam leirást a neten hogy mekkorák ezek a gombák.
Igy érted?
Ez egy olyan dolog, hogy bemész a Coca Colához és azt mondod nem kérsz semmit inni csak adják oda a receptjét majd te otthon csinálsz magadnak. Vili?
Natessék kiisvagyok röhögve.
Most miért mondod?
te öcsém nem szarral gurigázol..
Akkor hajráááá OLD MEG!
Azt értem. De nekem mint kiderült van hozzá anyagom. és egy ismerösöm leesztergálná nekem.
Jaja fasza volt
Reméljük ja jó lenne még idén menni párat csak addig óvatosabban tedd le az elejét mer nem marad semmi szerencsétlen kawából
Na jó volt ez Szabikám, remélem neked is tetszett

Remélem lesz még egy kicsit napsütés idén és lehet gurulni.
Vasárnap.. aki érez magában még annyit azt szeretettel várjuk a Naszály"ringen" ha nem lesz szakadó eső mi ott leszünk
De nekem itt van készen!
A méret kellene igen hogy mekkorát csináltassak ha tudok. nagyon megköszönném.
Hella. Írtam mailt nem tudom miért nem kaptad meg! Elvileg holnap jönnek érte! Ha mégsem jelentkezek majd!
az előbb elég helyesen fogalmaztam. szal milyen mértetek kellenek?
Strici jelentkez már! a hirdetésedben sem adtál meg számot és nem tudlak elérni sehogy.
Fúúú hát ha nagyon kell a méret akkor leméregetem de méretek kellenek? tank takaró meg itt : http://www.spcomposite.com/htm...
Csá! jövőhéten 3óra után minden nap.