Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejjjdezsíírmotor!

Jövőhéten mikorhogy érsz rá? Lehet elmennék arrafele aztán megbeszélnénk a második generációs gombákat, meg viszem a tükrödet.
Hali Joe. láttam a képeid között egy müanyag tankburkolatot, hol tudok olyat szerezni?
Nem tudod véletlenül hogy, mien méretei vannak egy bukógombának 03-as 636ra mert sehol nem találok róla leirást.
Elöre is köszönöm.
Megtudnád adni a Bukogombák méretét hogy mekkorára esztergáltad öket. Prilla
Nem mi ?
Este gyere át , meglesem lehet e összekötőcsövet pattintani a motorra. Olyan 8:30 körül...
ne bassz csába...
valaki adjon nekem óccsón sportdobot nah
Nem volt időm meg kedvem.
MÁr le stoppoltam
miért nem raktad fel a tiédre?
Strici vazze...beszégessünk csak arról a dobról érdekelneee
Rézből van, tuti jó a tiédre mert magamnak csináltam csak nem raktam fel.
A Gombát nem láttam a pupot igen. csak nekem zöldbe kellene. ha van valaho kép a gombárol az lehet érdekelne
Galériáimat nézd meg!
Tudnál mutatni képet róluk?
Csá gombám van 10-ért! Púpom 18-ért!
Csak újban tudok . A plexi van enyhén sötét füstös króm stb 23500ft bukógomba 14980ft a pár univerzális
igazábol használtra gondoltam 10-15 e környékén. azért köszönöm. esetleg bukógombád vagy puposplexid van? tunál mutatni kjépeket róluk ha vannak?
Szia4 Gyári újban tudok segiteni 27260ft szinrefujva. Adatlapomon elérsz
Hali fiúk. Érdeklödnék hogy nincs-e valakinek 03-04-es 636-ra eladó üléspúpja. Ha van akkor irjátok légyszi meg hogy mennyi az ára.
Köszi.
650 000 Ft irányár, autóra lenne szükségem ezért eladó!
Hali. mennyit kérnél érte?
Szevasztok!

Rég jártam erre felé, és sajnos most is csak azért mert eladóvá vált a gépem Ha esetleg valakit érdekelne szóljon!
Örök hálám Joe. köszönöm.
fékkar tengelyét /csavarját/ valszeg ellepte a kosz.a kattanás a féklámpakapcsoló hangja,teljesen természetes.wd 40 nel-azaz űrtechnikával-fujkáld meg a tengelyt ,kissé ,majd töröld le a szart amit kihozott.ezt ismételgesd meg 4x5x aztán jó lesz.
Csá. nagy kérdésem lenne. mitöl van az hogy nehezen megy vissza magátol a fékkar kattan amikor behuzom de visszafelé alig aéri el hogy kattanjon és még kicsit fog ujjal lököm picit vissza. most állohejben néztem. elöre is köszönöm
Védőburkolatok:
generátor, 40EUR
lengőkar, 80EUR
kupl.dekni 40EUR