Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva lemérted a kipufogót?
Jó estét kihányok

mi a szitu emberek látom unalom dögivel Stricikém ne is mond azt a geci adót felháborító bassza meg ismerősöm a szaros autójára kevesebbet fizet mint én hát nem buziság. Aztán az a szar 50 szer nehezebb mint az én kicsikém. Én tuti visszahoznám ,hogy súlyra fizessek.
Én köszönöm a rendelést!
Szia! megjött az olaj köszi!
Tudja a tokom En anank orulok hogy megjott a fizetes delelott el is koltom a felet a csekkekre. koztuk a teljesitmenyado pffff
hárminchéteszer:) vááá,faszom ez egyilyennap lesz..
nem tudjátok mi van zámbójimmyvel?
áhh,,mégcsak lesz kezdem lassan kenni a vajas kenyeret és átnézni a tájékoztató füzetet ...buláj ja:iskola-ovimenet,-nemunatkozom
Oszt te hogy hogy fent vagyol? Bulaj vot?
persze mátkámat szoktam vele kenegetni,mee ugy jobban csuszik
dehogy,sose..egy jo motornak mifasznak adalék?parasztvakitás...bár csajodnak te is vehetsz egyet ha szeret olajos lenni...és te is több örömöd leled igy benne
Joe. Errol mi a velemenyed? hasznaltal mar ilyet? http://www.olajshop.hu/termeke...
Szia Ma adtam fel 1715 perckor!
A lehető legjobb ár!
Kawasaki Zx6 komplett festett idom garn. gyors csatival, ülésszivaccsal
200 EUR
Mennyit kérsz érte? a gyári végre rámegy?
mivan?
nekem kellene ha jó az össze kötőmhöz. az összekötőnél mérdmár meg akkor holnap. Köszi. és ha jó akkor jöhet is 10 ezerét
Holnapra írok! Tényleg srácok!
Eladó a raptor dobom! fórumosoknak kedvezmény!
Méreteket írj már a kipufogódról.
Helló! küldtem egy mailt meg kaptad?
így van
Szasztok

StriciKanegér ilyen van neked is 180405759028 ?
jelezz itt ha feladtad csomagot köszi
Joe!Csekk ÁUT 250659123001
Hello én is érdeklödtem töled az indexedet. LEdes vagy égös? Siimán csak bekell pattintani a másik helyére?
csááá
mizu arcok...mán itthon vagyok egész délután a naszályRingen verettem 2tank benzin minusz
na fékolaj az jöhet! más nem kell mert már rendeltem De fékolaj mindenhol csak dot4 volt -.- küldöm adataimat mailbe