Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi , részletek?
nem is gondoltam volna ho be fogsz rugni nem igy ismertelek meg
jol be is basztunk.bár Rizi józannak tünt-mindvégig csak szopatni akart és mindenáron pénzért
Kurti meg törött kulcssonttal-simán csak felkötve...hát hülye ez?ja -hát persze hogy az..
Isten Éltesse a srácot kedvenc magyar motorosom.
délegyháza te paraszt...lengesd a faszod...
mi most indulunk Juhász Dávid heppibörtszdéj bulijára ugyhogy szolidaritok köcsög:)
Okés! de majd ringen azért ráhalgathatnátok nehogy azért valami baj legyen vele.
Na! Mi a mujával + a csajokvalz :D lenvagyunk ittasan Dél...(faszomtudja)nemjut eszembe nevü faluba a bányató melleti campingbe! Bekaphassa mindenki!
ne nyulj hozzá..hagyd igy
Meg kimegyek lime party-ra aztán majd ha azt mongyátok h inkább haggyam ki akkor szomorúan de inkább nézlek titeket mint a hétvégén.
Értem! köszönöm! megkérdezek még egy pár embert h mit tegyek. legszívesebben cserélném de hát a nyaralás közbe jött és az sem 2ft meg a szerelőm sincs ithon.
Ahhoz nagyon nagyon lazának kell lennie, hogy baj legyen. Persze kockázat van de nem nagyobb mint ha ráhúznál. Meghajtó láncon ugyan ez van. Mentem olyan lazával, hogy szó szerint hasa volt a láncnak és beleért a lengővillába. Nem történt semmi. De ha azt túlhúzod egy kisebb egykeréktől kitépheti a kihajtótengelyt.
Ha van még a feszítőn elvileg úgy is utána állít. Döntsd el. Csak figyelmeztettelek a veszélyre.
És ha laza nem lessz baj?
Haver K5 1000-én most vágták haza. A "szerelő" úgy meghúzta, hogy pár kör után letört a láncvezető és ugrott egy fogat a vezérlés. Mázlija volt. 2 fogtól ugrottak volna a szelepek.
Elvileg lehetséges de kurvára szakember kell hozzá. Ha túlhúzod 8-10 kör alatt kinyiffan de nagyon durván. Inkább hagyd lazán.
Sziasztok! valaki tud segíteni vezérműlánc problémában? az lenne h most időm se "kedvem"(ft-ban) nincs nagyon h cseréljem de viszont lime party-t nem akarom kihagyni és már csörög eléggé. eggyik ismerősöm mondta h csavarhúzóval valahogy lehet állítani a patronokon (TALÁN) h kicsit feszesebb legyen igaz ez vagy megvalósítható?
ezek a felnik eladók
Én ott leszek azt iszunk a hurkákra egy sört is
én se baszogattalak...ha annak eljön az ideje azt észreveszed köll uj váltó beléje..pedig annyira fasza volt minden..istenkirály gumik zsir uj fék jo idő..kicsit nyomás alatt voltam igaz,mert most nincs annyira minden rendben,de hát nyomás alatt lehet jól teljesíteni...
szóval kibaszott ideges voltam a végére..amikor megálltam ezért is basztam a kerítésnek a motort.-Ezuton is kérek elnézést ezért Zsófitól
Lime partyra készen lesz,uj fényében tündökölve.agyatokat is eldobjátok majd a látványtól ezt megígérem.gyertek Aug 27.-én Hringre...lesz 4 óra szabad motorozás,hurkakolbász miegymás..lesz zx kupán résztvevő motorok kiállítása is..no meg talán egy kis gumifüstölés is/ha senki akkor majd én biztosan bevállalom /szóval kámon minél többen kifele..
az laza
Te pöcs nem baszogatásból írtam csak tetszett a szöveg múltkor

Jók voltatok Na, csak irigykedek
kiváncsi lennék 3. és 4. fokozat nélkül a teljesítményedre
hogy igy pl menne-e a 2.03 mert Nekem ment
vidi töltődik mindjárt elérhető...sajnos az utsó 4 kör nem fért a kártyára igy ddt nem sokat van rajta.
Fasza

Kár az esések miatt
Crazy akkor mégse került ki mindenkit "mint egy pocsoját"

Ügyesek vagytok, lassan kihúzhatom magam, hogy egy forumba irkálok veletek