Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

linkEzt meg ugyis megbeszeljuk.

hukovesl neven garazdalkodok kint
a legjobban akkor jársz, ha elvisszük a Kamotóba, majd Feri beépíti... a házi taknyolásnak nem vagyok híve... nem dolgozik drágán! de ez csak az én véleményem...... majd te eldöntöd! a leírást átnézhetem, ha gondolod...
apropó, milyen néven garázdálkosz odakint?
egy profi fotós sem volt tegnap kint....
kawa oldal?
Szellemes volt,kösz ,sokat segített és természetesen hattalmasat rötyögtem a szellemes beszóláson.Tehát felteszem a kérdést másképp.Ki tudja hol lehet a tegnapi pályafotókat'amiket a pályán belül ,profi fényképészeknek tűnő emberkék kattogtattak' megnézni.
A lengovilladra vevo lennek de csak akko ha segitesz atrakni Olvasgatom a kawiforumot ott a 03-04es topicba van egy egesz korrekt kis leiras hogy hogyan kell atrakni.

Tengerentulrol felnit nem rendelek mert qrva sok a pk
zx6r alkatrészek eladók. és még pár dolog
05-06 636 tulajok figyelem!
eladó a képeken látható cső komplett egészben! dob+oldalsó fekete takarók+Valter Moto rendszámtartó+Exup szelep beépítve. Fele olyan nehéz, mint a gyári cső, a hangja isten, esztétikailag kifogástalan, rozsdamentes kivitel, nincs FI jel, és alul erősebb a gép, mint bármi mással, mert a szeleptől megmarad a nyomaték.
Értelmes ajánlatokat várok! Garis cucc, ha nem tetszik miután felszerelted, kérdés nélkül visszaadom az árát!
Ilyen még egy nincs a világon, tök egyedi! Sajnos üres a zsebem, ezért kell elmennie!
Peace!
http://sportmotor.hu/motoros_k...
videó a hanggal: http://youtu.be/HGuP5GNcpvE
Coli,
Ricsinél a bontóban 20 papír a lengővilla, de az enyém is hamarosan eladó 10 pénz körül (hegesztett a bal oldali emelőszem tartó), a kerekeket is nála kéne megkérdezned, mert Bayről rohadt drágán ér ide... vagy a kawiforumson a For Sale szekcióban nézd meg, de a shipping az necces így is... a hátsó gátló bayen 20-40 dollár... és inkább a 07-08-as gátlóját vagy az RR-ét tedd bele!
Mit szólnál a Fotók menüponthoz? Mondjuk a 3-ik sorban?
Sziasztok!
Nem tudja valaki ,hogy a pályafotókat hol lehet megnézni,amik tegnap készültek a Hungaroringen?
igen, de te nem adtad volna oda a Kawasakidat mert Hondád van...
látod-látod a Rolik milyen jó arcok..
Te ám igazán rászolgálsz a nevedre, hallod-e

Remélem mindenki épségben hazaért tegnap; a balesetet ért motoros pedig remélem meggyógyul, a motor nem tűnik annyira összetörtnek, de a vérnyomok a sérült bukón nem jó jel...
jaja ezt a gépet én is láttam méghozzá itt a srácnak az adatlapján de ne tudom a nevét. ez egy zx7r valoban!jobbulást neki!
Koszi. Mar ra is irtam
jaja. És még jó kis gép is
Szép mint egy új traktor
kőccsönmotoron
Lengőkart mintha láttam volna apróban
Sziasztok.
Keresem az alabbi dolgokat.
kawasaki zx636 (05-06) elso hatso felni illetve hatso lengokart rugostaggal 1utt aki tud jo arban ne tartsa magabn
Jó lett köszi

bár a végén a hidegedő aszfalt miatt picit sederedett a segge de az eleje stabilabb lett a 2.1-től
50-50%.
Hát rendesen elfáradtam a délutáni licencesben. Gumi jó volt?